partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-04-01 28/28
1 Beata Domin Bydgoszcz 2018-05-03 28/28
2 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-05-03 28/28
3 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-09-08 27/27
4 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-05-02 27/27
5 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-05-02 27/27
6 Ryszard Ziobrowski Świdnica 2019-05-04 27/27
7 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-05-04 27/27
8 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2019-05-05 27/27
9 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-05-05 27/27
10 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-05-05 27/27
11 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2019-05-05 27/27
12 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-14 27/27
13 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-14 27/27
14 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2019-08-16 27/27
15 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-08-23 27/27
16 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-08-23 27/27
17 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2019-11-18 28/28
18 Elwira Socha HKT Azymut/Swarzędz 2019-12-27 28/28
19 Patryk Mazurkiewicz HKT Azymut/Swarzędz 2019-12-27 28/28
20 Rafał M. Socha HKT Azymut/Swarzędz 2019-12-27 28/28
21 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-01-16 28/28
22 Jacek Gołaszewski Gdańsk 2020-01-16 28/28
23 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-05-30 28/28
24 Piotr Michałowski Warszawa 2020-05-30 28/28
25 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-08-22 27/28
26 Jerzy Świgoń Poznań 2020-11-30 28/28
27 Agnieszka Kowalska Wałcz 2021-04-11 28/28
28 Zofia Kowalska Wałcz 2021-04-11 28/28
29 Przemysław Nowak Poznań 2021-07-29 28/28
30 Iwona Gniewkowska Włóczykij Rumia 2021-11-13 28/28
31 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-11-13 28/28
32 Joanna Kuźba Włóczykij Rumia 2021-11-13 28/28
33 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2021-11-13 28/28
34 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2022-01-30 19/28
35 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2022-01-30 19/28
36 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-03-04 28/28
37 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-03-13 28/28
38 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-04-23 28/28
39 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-04-23 28/28
40 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-09-23 28/28
41 Konrad Michalski Krosinko 2024-03-29 28/28

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies