partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-04-01 27/27
1 Beata Domin Bydgoszcz 2018-05-03 27/27
2 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-05-03 27/27
3 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-07-28 27/27
4 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-10-27 27/27
5 Piotr Michałowski Warszawa 2018-10-27 27/27
6 Alicja Pospieszała Mierzyn 2018-12-30 27/27
7 Anna Nizioł Mierzyn 2018-12-30 27/27
8 Jan Nizioł Mierzyn 2018-12-30 27/27
9 Marek Pospieszała Mierzyn 2018-12-30 27/27
10 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-01-06 27/27
11 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-01-06 27/27
12 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-03-07 27/27
13 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2019-05-04 27/27
14 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-05-04 27/27
15 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-05-04 27/27
16 Ryszard Ziobrowski Świdnica 2019-05-04 27/27
17 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-05-04 27/27
18 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2019-05-04 14/27 
19 Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2019-08-16 27/27
20 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2019-08-16 27/27
21 Tadeusz Otap Lublin 2019-08-16 27/27
22 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-08-20 27/27
23 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-08-21 27/27
24 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-08-21 27/27
25 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2019-11-19 27/27
26 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-01-16 27/27
27 Jacek Gołaszewski Gdańsk 2020-01-16 27/27
28 Agnieszka Kowalska Wałcz 2020-11-08 27/27
29 Zofia Kowalska Wałcz 2020-11-08 27/27
30 Przemysław Nowak Poznań 2021-07-26 27/27
31 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2022-01-28 27/27
32 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2022-01-28 27/27
33 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-03-05 27/27
34 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-03-05 27/27
35 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-03-06 27/27
36 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-03-11 27/27
37 Magdalena Nowak Poznań 2022-04-03 27/27
38 Rafał M. Socha HKT Azymut / Swarzędz 2022-05-26 27/27
39 Wacław Polcer Łódź 2022-10-08 26/26
40 Edward Fudro Police 2022-11-12 27/27
41 Jarosław Baryluk Lusina 2022-12-07 27/27
42 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-12-09 27/27
43 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2023-09-03 26/26
44 Beata Kasińska PTSM Lubań 2023-09-03 26/26
45 Henryk Sławiński. PTSM Lubań 2023-09-03 27/27
46 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2023-09-03 27/27
47 Lucyna Koczan PTSM LUBAŃ 2023-09-03 25/25
48 Zofia Trubisz Leśna 2023-09-03 27/27
49 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-10-14 27/27
50 Konrad Michalski Krosinko 2023-11-12 27/27
51 Tomasz Rekowski Morąg 2024-02-03 27/27

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies