partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Damian Murach HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-04-01 19/19
1 Sławomir Otap Warszawa 2018-05-12 19/19
2 Marta Piekarniak Olesin 2018-05-12 19/19
3 Małgorzata Piekarniak Olesin 2018-05-12 19/19
4 Beata Apanasewicz Royal Rangers 2018-05-12 19/19
5 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedle-Strzała 2018-05-19 19/19
6 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedle-Strzała 2018-05-19 19/19
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedle-Strzała 2018-05-19 19/19
8 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-01 19/19
9 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-01 19/19
10 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-01 19/19
11 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-01 19/19
12 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-01 19/19
13 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-01 19/19
14 Sandra Krześniak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-01 19/19
15 Olga Pechcin HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-08-24 19/19
16 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-02-23 19/19
17 Piotr Michałowski Warszawa 2019-02-23 19/19
18 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-07-02 19/19
19 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2019-07-25 19/19
20 Małgorzata Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2019-07-25 19/19
21 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-05 18/19
22 Jan Gwóźdź Wołomin 2019-11-05 18/19
23 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2020-05-31 19/19
24 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2020-05-31 19/19
25 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2020-08-19 19/19
26 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-08-24 19/19
27 Przemysław Witczak Warszawa 2020-09-20 19/19
28 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2020-11-11 19/19
29 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2020-11-11 19/19
30 Aleksander Szczygielski Piastów 2020-11-11 19/19
31 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2020-11-11 19/19
32 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2021-08-15 19/19
33 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2021-08-15 19/19
34 Mariusz Pietrzak Piastów 2022-01-09 19/19
35 Roman Pietrzak Warszawa 2022-01-09 19/19
36 Zofia Pietrzak Warszawa 2022-01-09 19/19
37 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-02-20 19/19
38 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-05-13 19/19
39 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-24 19/19
40 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-05-24 19/19
41 Adam Musiejko Józefów 2022-07-30 19/19
42 Magdalena Mossakowska Harcerski Klub Turystyczny ,,Mobilek" w Mińsku Maz. 2024-03-27 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies