partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2018-02-01 26/26
1 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-05-05 26/26
2 Jakub Ligienza Orientop Wrocław 2018-05-05 26/26
3 Szymon Hoffmann Cekcynek 2018-07-08 26/26
4 Kamil Hoffmann Cekcynek 2018-07-08 26/26
5 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-08-03 26/26
6 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-08-03 26/26
7 Beata Grobelna Gdańsk 2018-08-03 26/26
8 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-08-12 26/26
9 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-08-12 26/26
10 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-02-27 26/26
11 Piotr Michałowski Warszawa 2019-02-27 26/26
12 Jakub Hoły Warszawa 2019-07-23 26/26
13 Katarzyna Hoły Warszawa 2019-07-23 26/26
14 Elżbieta Hoły Warszawa 2019-07-23 26/26
15 Adam Hoły Warszawa 2019-07-23 26/26
16 Krzysztof Hoły Warszawa 2019-07-23 26/26
17 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-10-21 26/26
18 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-01-30 26/26
19 Piotr Kowalski KTP Kwinka/Poniatowa 2020-02-08 26/26
20 Renata Wójcik KTP Kwinka/Poniatowa 2020-02-08 26/26
21 Beata Bigos KTP Kwinka/Poniatowa 2020-02-08 26/26
22 Gosia Grabowska KTP Kwinka/Poniatowa 2020-02-08 26/26
23 Anna Malanowska Warszawa 2020-06-08 26/26
24 Anna Natusiewicz KInO Stowarzysze/Warszawa 2020-06-08 26/26
25 Gosia Łukaniuk Warszawa 2020-06-08 26/26
26 Jacek Piekarski Brwinów 2020-06-08 26/26
27 Paweł Rozwadowski KInO Stowarzysze/Brwinów 2020-06-08 26/26
28 Zuzanna Malanowska KInO Stowarzysze/Warszawa 2020-06-08 26/26
29 Wacław Polcer Łódź 2020-09-12 24/26
30 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-08 24/26
31 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-08 24/26
32 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-08 24/26
33 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-08 24/26
34 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-06-06 26/26
35 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2021-08-20 26/26
36 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2021-08-20 26/26
37 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2021-08-20 26/26
38 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2021-08-22 26/26
39 Damian Barzał Gdańsk 2021-09-05 26/26
40 Ewa Barzał Gdańsk 2021-09-05 26/26
41 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2021-09-20 26/26
42 Marek Koba Jaworzno 2021-09-22 25/25
43 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-04-10 26/26
44 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-08-14 26/26
45 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-09-12 25/25
46 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-09-12 25/25
47 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-02-18 26/26
48 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2023-02-21 26/26
49 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2023-02-21 26/26
50 Zuzanna Mitura Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia 2023-04-30 26/26
51 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-05-04 26/26
52 Ania Zaremba Ursynów 2023-05-04 26/26
53 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-05-13 26/26
54 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-05-13 26/26
55 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-05-13 26/26
56 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-06-25 26/26
57 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-06-25 26/26
58 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2023-07-25 26/26
59 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2023-07-25 26/26
60 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2023-07-25 26/26
61 Alicja Puchalska 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
62 Antonia Wierzchowska 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
63 Barbara Nowicka 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
64 Dominika Kropacz 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
65 Emilia Sośnicka 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
66 Filip Serwon 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
67 Gabriela Olszewska 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
68 Grzegorz Wojda 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
69 Jacek Słaby 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
70 Jakub Wierzchowski 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
71 Jakub Ziniewicz 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
72 Julian Strzelecki 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
73 Julianna Serwon 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
74 Kaja Sadokierska 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
75 Katarzyna Kwiatkowska 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
76 Katarzyna Przyłuska 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
77 Katarzyna Wojda 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
78 Marcel Masymiuk 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
79 Mateusz Janiszewski 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
80 Mateusz Maksymiuk 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
81 Małgorzata Siudak 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
82 Michał Kirylak 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
83 Zuzanna Przyłuska 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
84 Zuzanna Serwon 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
85 Zuzanna Stec 30 WDHiZ 2023-07-26 26/26
86 Andrzej Kustosz Łódź 2023-08-23 26/26

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies