partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-08-01 23/23
1 Beata Domin Bydgoszcz 2018-03-11 23/23
2 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-03-11 23/23
3 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-05-04 23/23
4 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-04 23/23
5 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-04 23/23
6 Patryk Pojawa K2/Toruń 2018-06-03 23/23
7 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-09-10 23/23
8 Piotr Michałowski Warszawa 2018-09-10 23/23
9 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-09-30 23/23
10 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2018-10-18 23/23
11 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-11-16 23/23
12 Przemysław Witczak Warszawa 2018-11-16 23/23
13 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-11-17 23/23
14 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-11-17 23/23
15 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-11-17 23/23
16 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2018-12-09 23/23
17 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2018-12-09 23/23
18 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2018-12-09 23/23
19 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-04-08 22/23
20 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-06-12 22/23
21 Anna Nizioł Mierzyn 2019-06-12 22/23
22 Jan Nizioł Mierzyn 2019-06-12 22/23
23 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-06-12 22/23
24 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-06-21 23/23
25 Marek Klonowski Brodnica 2019-06-28 23/23
26 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-09-15 23/23
27 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-09-15 23/23
28 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-11-07 23/23
29 Adam Korniluk Warszawa 2020-06-06 15/23
30 Anna Korniluk Warszawa 2020-06-06 15/23
31 Jan Korniluk Warszawa 2020-06-06 15/23
32 Radosław Korniluk Warszawa 2020-06-06 15/23
33 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2020-07-31 23/23
34 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2020-09-25 23/23
35 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2020-09-25 23/23
36 Edward Fudro JEJ Police 2020-10-04 23/23
37 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-10-25 23/23
38 Joanna Kuźba Rumia 2021-01-09 23/23
39 Justyna Kuźba Rumia 2021-01-09 23/23
40 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-01-09 23/23
41 Agnieszka Gliniewicz Licheń Stary 2021-05-29 23/23
42 Łukasz Gliniewicz Licheń Stary 2021-05-29 23/23
43 Zofia Kowalska Wałcz 2021-07-02 23/23
44 Agnieszka Kowalska Wałcz 2021-07-02 23/23
45 Filip Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-19 23/23
46 Jagoda Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-19 23/23
47 Katarzyna Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-19 23/23
48 Michał Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-19 23/23
49 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-19 23/23
50 Jan Perkowski WK PTTK Herkus Bartoszyce 2021-09-06 23/23
51 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-09-28 23/23
52 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-09-28 23/23
53 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Lublin 2021-11-03 23/23
54 Weronika Głąb HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Lublin 2021-11-03 23/23
55 Adam Ratyński Warszawa 2022-02-04 23/23
56 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-02-04 23/23
57 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-18 23/23
58 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-18 23/23
59 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-18 23/23
60 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-03-23 23/23
61 Przemysław Nowak Poznań 2022-04-01 22/23
62 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2022-06-18 23/23
63 Wojciech Drozda Warszawa 2022-07-01 23/23
64 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-07-17 23/23
65 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-07-17 23/23
66 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-07-17 23/23
67 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-07-30 23/23
68 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-07-30 23/23
69 Oliwia Piotrowska warszawa 2022-08-12 21/23
70 Krzysztof Manthey R3NO / Gdańsk 2022-08-28 23/23
71 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-09-30 23/23
72 Piotr Celiński PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-16 23/23
73 Alicja Kilanowska PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-16 23/23
74 Maria Kustryn PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-16 23/23
75 Amelia Żogalska PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-16 23/23
76 Marta Klimkiewicz PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-16 23/23
77 Zofia Górecka PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-16 23/23
78 Maya Kowalewicz PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-16 23/23
79 Marcelina Malangiewicz PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-16 23/23
80 Miłosz Jaczyński PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-16 23/23
81 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-11-13 20/20
82 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-11-13 20/20
83 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-02-14 23/23
84 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2023-02-25 23/23
85 Jarosław Baryluk Lusina 2023-03-22 23/23
86 Wacław Polcer ŁÓDZ 2023-04-30 22/22
87 Zuzanna Mitura Rumia 2023-06-17 23/23
88 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2023-08-28 23/23
89 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2023-09-13 23/23
90 Henryk Sławiński. PTSM Lubań 2023-09-14 23/23
91 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2023-09-14 23/23
92 Marek Koba Jaworzno 2023-09-15 23/23
93 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2023-10-29 23/23
94 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2023-11-10 23/23
95 Bernard Milewski Klub Turystyki Kolarskiej Beneqteam Płock 2023-12-02 22/22
96 Mirosława Firmowska-Milewska Łódź 2023-12-11 23/23
97 Roman Wiśniewski Beneq Team / Srebrna 2023-12-17 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies