partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Małgorzata Wojtatowicz Warszawa 2018-05-01 20/20
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2018-05-15 20/20
2 Jacek Kasprzak Warszawa 2018-05-28 20/20
3 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2018-05-28 20/20
4 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-29 20/20
5 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-06-01 20/20
6 Anna Korniluk Warszawa 2018-06-03 20/20
7 Radosław Korniluk Warszawa 2018-06-03 20/20
8 Jan Korniluk Warszawa 2018-06-03 20/20
9 Adam Korniluk Warszawa 2018-06-03 20/20
10 Daniel Białek Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
11 Jakub Dąbrowski Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
12 Marek Dzięcioł Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
13 Dawid Kamont Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
14 Mariusz Kuczmański Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
15 Wojciech Laufer Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
16 Wiktoria Milik Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
17 Maciej Pakuła Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
18 Martyna Płochocka Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
19 Konrad Przewoźniczuk Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
20 Izabela Rudnicka Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
21 Andrzej Rzepko Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
22 Julia Skrzypiec Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
23 Karolina Szaniawska Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
24 Oliwia Tomaszewska Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
25 Kacper Wawryk Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
26 Mateusz Widz Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
27 Daniel Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
28 Krzysztof Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
29 Filip Zawadzki Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
30 Aleksander Zwoliński Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
31 Anna Korniluk Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
32 Ewa Malczewska Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
33 Sławomir Otap Warszawa 2018-06-25 20/20
34 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-07-04 20/20
35 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2018-07-07 20/20
36 Elżbieta Domańska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-07-23 20/20
37 Jakub Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-07-23 20/20
38 Andrzej Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-07-23 20/20
39 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-24 20/20
40 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-24 20/20
41 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-24 20/20
42 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-24 20/20
43 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-24 20/20
44 Anna Kultys TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-24 20/20
45 Sandra Krześniak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-24 20/20
46 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-07-28 20/20
47 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-07-28 20/20
48 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-04 20/20
49 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-04 20/20
50 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-08-11 20/20
51 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-12-31 20/20
52 Edward Fudro JEJ Police 2019-04-08 20/20
53 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-04-28 20/20
54 Beata Domin Bydgoszcz 2019-04-28 20/20
55 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-12 18/20
56 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-12 18/20
57 Zuzanna Lasek Marki 2019-05-24 19/20
58 Aneta Konefał Warszawa 2019-07-21 20/20
59 Oliwia Konefał Warszawa 2019-07-21 20/20
60 Paweł Konefał Warszawa 2019-07-21 20/20
61 Włodzimierz Konefał Warszawa 2019-07-21 20/20
62 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-08-10 18/20
63 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-08-10 18/20
64 Anna Nizioł Mierzyn 2019-08-10 18/20
65 Jan Nizioł Mierzyn 2019-08-10 18/20
66 Mateusz Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2019-09-21 20/20
67 Barbara Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2019-09-21 20/20
68 Julia Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2019-09-21 20/20
69 Franciszek Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2019-09-21 20/20
70 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2019-12-08 20/20
71 Agata Młotek Warszawa 2019-12-08 20/20
72 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-03-16 20/20
73 Szymon Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-03-16 20/20
74 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-05-23 20/20
75 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-08-06 20/20
76 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-08-06 20/20
77 Beata Bargiel Warszawa 2020-08-13 20/20
78 Anna Malanowska Warszawa 2020-08-20 20/20
79 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-08-20 20/20
80 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2020-08-20 20/20
81 Agnieszka Król Pędzące Króliki 2021-01-20 20/20
82 Adam Król Pędzące Króliki 2021-01-20 20/20
83 Anna Król Pędzące Króliki 2021-01-20 20/20
84 Michał Król Pędzące Króliki 2021-01-20 20/20
85 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-07-01 20/20
86 Przemysław Witczak Warszawa 2021-07-18 20/20
87 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-10-21 20/20
88 Leszek Adamski Warszawa 2021-12-05 20/20
89 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-12-17 20/20
90 Paweł Szubert Warszawa 2021-12-19 20/20
91 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-01-01 20/20
92 Irena Sokół Zaścianki 2022-01-08 20/20
93 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2022-01-08 20/20
94 Danuta Ogdowska Rumia 2022-02-23 20/20
95 Joanna Kuźba Rumia 2022-02-23 20/20
96 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-03-05 20/20
97 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-03-05 20/20
98 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-27 20/20
99 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-09-22 20/20
100 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-10-05 20/20
101 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-10-05 20/20
102 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-10-28 20/20
103 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-11-01 20/20
104 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-11-01 20/20
105 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2023-01-31 20/20
106 Karina Jasińska HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2023-01-31 20/20
107 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-02-14 20/20
108 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-02-14 20/20
109 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-02-15 20/20
110 Grzegorz Brzeziński Warszawa SP 63 2023-04-07 20/20
111 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-05-31 20/20
112 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-06-10 20/20
113 Anna Zaremba Ursynów 2023-06-10 20/20
114 Wiesław Szlachta Warszawa 2023-09-17 20/20
115 Barbara Figura Neu-Ulm 2023-09-17 20/20
116 Małgorzata Leszczyńska Olsztyn 2023-09-17 20/20
117 Marek Koba Jaworzno 2023-10-07 20/20
118 Tomasz Rekowski Morąg 2023-11-06 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies