partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jacek Mikutel Kozienice 2018-02-01 14/14
II Tomasz Mikutel Kozienice 2018-02-01 14/14
1 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2018-02-18 14/14
2 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2018-02-18 14/14
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2018-02-18 14/14
4 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-04-03 14/14
5 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-04-03 14/14
6 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-04-03 14/14
7 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-04-29 14/14
8 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-04-29 14/14
9 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-04-29 14/14
10 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-04-29 14/14
11 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-04-29 14/14
12 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-04-29 14/14
13 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-02 14/14
14 Lena Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-02 14/14
15 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-02 14/14
16 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-02 14/14
17 Andrzej Zwoliński Warszawa 2018-05-04 14/14
18 Ewa Zwolińska Warszawa 2018-05-04 14/14
19 Rafał Zwoliński Warszawa 2018-05-04 14/14
20 Adam Krzysiek Klub Organizatorów Turystyki PTTK OM/Lublin oraz SKKT PTTK „Łazik” 2018-06-13 14/14
21 Beata Maciejewska-Musur Klub Organizatorów Turystyki PTTK OM/Lublin oraz SKKT PTTK „Łazik” 2018-06-13 14/14
22 Zuzanna Lasek Marki 2018-07-19 14/14
23 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2018-07-20 14/14
24 Beata Domin Bydgoszcz 2018-08-08 14/14
25 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-08-08 14/14
26 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-09-18 14/14
27 Piotr Michałowski Warszawa 2018-09-18 14/14
28 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-12-01 14/14
29 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-12-01 14/14
30 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-12-01 14/14
31 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-12-01 14/14
32 Laura Łączyńska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-12-01 14/14
33 Sandra Krześniak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-12-01 14/14
34 Bogdan Sawicki Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2019-05-04 14/14
35 Iwona Sawicka Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2019-05-04 14/14
36 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2019-05-04 14/14
37 Artur Świderski Radzymin 2019-06-15 14/14
38 Ewa Świderska Radzymin 2019-06-15 14/14
39 Gosia Świderska Radzymin 2019-06-15 14/14
40 Marysia Świderska Radzymin 2019-06-15 14/14
41 Mateusz Świderski Radzymin 2019-06-15 14/14
42 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-21 14/14
43 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-21 14/14
44 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-21 14/14
45 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-21 14/14
46 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-10-06 14/14
47 Tomasz Smoliński Warszawa 2019-11-27 14/14
48 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-02-29 14/14
49 Aneta Konefał Warszawa 2020-07-25 14/14
50 Oliwia Konefał Warszawa 2020-07-25 14/14
51 Paweł Konefał Warszawa 2020-07-25 14/14
52 Włodzimierz Konefał Warszawa 2020-07-25 14/14
53 Beata Bargiel Warszawa 2020-09-14 13/14
54 Dariusz Zebrowski Warszawa 2020-09-14 13/14
55 Marek Drągowski Warszawa 2020-09-14 13/14
56 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-09-14 13/14
57 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania / Lublin 2020-10-11 14/14
58 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania / Lublin 2020-10-11 14/14
59 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania / Lublin 2020-10-11 14/14
60 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania / Lublin 2020-10-11 14/14
61 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-14 13/14
62 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-14 13/14
63 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-14 13/14
64 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-14 13/14
65 Martyna Stypa Sandomierz 2021-05-09 14/14
66 Piotr Koziara Sandomierz 2021-05-09 14/14
67 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-05-29 14/14
68 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-06-01 14/14
69 Jerzy Świgoń Poznań 2021-06-06 14/14
70 Sławomir Frynas Lublin 2021-07-25 14/14
71 Adriana Sobczak-Frynas Lublin 2021-07-25 14/14
72 Marek Koba Jaworzno 2021-08-19 14/14
73 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-09-03 14/14
74 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-09-08 14/14
75 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-10-22 14/14
76 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-11-16 14/14
77 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-02-06 14/14
78 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-04-12 14/14
79 Beata Bogacka PTSM Lubań 2022-07-04 14/14
80 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2022-07-04 14/14
81 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-07-04 14/14
82 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-07-04 14/14
83 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-07-04 14/14
84 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-07-04 14/14
85 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-07-04 14/14
86 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-07-04 14/14
87 Andrzej Kustosz Łódź 2023-08-05 14/14
88 Anna Tym KTP NIEZALEŻNI Lublin 2023-09-03 14/14
89 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-09-04 14/14
90 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-09-23 14/14
91 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-11-18 14/14
92 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-11-18 14/14
93 Malgorzata Weres-Portka GKT Cyrkino / Krapkowice 2024-01-24 13/13

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies