partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner1.png

Lista uczestników

n
L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-09-01 22/22
1 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-25 22/22
2 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-25 22/22
3 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-06-19 22/22
4 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-06-19 22/22
5 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-06-19 22/22
6 Przemysław Witczak Warszawa 2018-07-09 22/22
7 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-05 22/22
8 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-05 22/22
9 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-05 22/22
10 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-05 22/22
11 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-05 22/22
12 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-05 22/22
13 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-08-05 22/22
14 Marta Piotrowicz Przemyśl 2018-08-06 22/22
15 Maciej Piotrowicz Przemyśl 2018-08-06 22/22
16 Adam Kowalski Kraków 2019-01-18 22/22
17 Sylwia Podolak Ustrzyki Dolne 2019-01-27 22/22
18 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierżoniów 2019-04-06 22/22
19 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-07-18 22/22
20 Ewelina Kusiak KT Przygoda 2019-07-24 22/22
21 Andrzej Kusiak KT Przygoda 2019-07-24 22/22
22 Aleksandra Kusiak KT Przygoda 2019-07-24 22/22
23 Jakub Kusiak KT Przygoda 2019-07-24 22/22
24 Antoni Kusiak KT Przygoda 2019-07-24 22/22
25 Izabella Sierzputowska Umisie Bylewlimicie/Warszawa 2019-12-24 22/22
26 Michał Umiński Umisie Bylewlimicie/Warszawa 2019-12-24 22/22
27 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 13/22
28 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-06-12 22/22
29 Piotr Gradowski Warszawa 2020-06-30 22/22
30 Beata Bargiel Warszawa 2020-08-01 22/22
31 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-08-01 22/22
32 Edward Fudro JEJ Police 2020-09-09 20/22
33 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-02-05 22/22
34 Paweł Rozwadowski Klub InO STOWARZYSZE 2021-06-01 21/22
35 Zuzanna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2021-06-01 21/22
36 Jacek Piekarski Brwinów 2021-06-01 21/22
37 Marek Koba Jaworzno 2021-06-05 22/22
38 Bogdan Krupiński Łódź 2021-06-05 22/22
39 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-16 22/22
40 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-16 22/22
41 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-16 22/22
42 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-07-30 22/22
43 Katarzyna Marek Kolbuszowa 2021-08-15 22/22
44 Mirosław Marek InO.Maniak Nowa Dęba 2021-08-15 22/22
45 Andrzej Pochopień Stryszawa 2021-09-17 23/23
46 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-05-01 23/23
47 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-02-17 23/23
48 Monika Mielnikiewicz Kraków 2023-05-06 23/23
49 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2023-07-05 23/23
50 Władysław Mleczak PTSM Lubań 2023-07-05 23/23
51 Agnieszka Drabek GKT Cyrkino 2023-09-23 23/23
52 Paweł Drabek GKT Cyrkino 2023-09-23 23/23
53 Bogdan Stempkowski Lubań 2024-01-18 23/23
n

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies