partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Wojciech Drozda HKT TREP PTTK Warszawa Praga 2018-05-01 24/24
1 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2018-06-23 24/24
2 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-07-13 24/24
3 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-20 24/24
4 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-20 24/24
5 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK Warszawa Praga 2018-10-08 24/24
6 Marianna Narkiewicz Warszawa 2018-10-08 24/24
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-11-03 24/24
8 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2019-01-29 24/24
9 Iwona Kurto Skarmat Toruń 2019-02-15 24/24
10 Jacek Gdula Orientop Wrocław 2019-02-15 24/24
11 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-02-15 24/24
12 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2019-02-15 24/24
13 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2019-03-09 24/24
14 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2019-03-09 24/24
15 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-04-14 24/24
16 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-04-14 24/24
17 Roman Trocha Orientop Wrocław 2019-04-14 24/24
18 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-05-24 24/24
19 Edward Fudro JEJ Police 2019-05-25 24/24
20 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-06-02 24/24
21 Sylwia Podolak Piekary Śląskie 2019-06-02 24/24
22 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-20 24/24
23 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-20 24/24
24 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-20 24/24
25 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-20 24/24
26 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-12-08 23/24
27 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2019-12-08 23/24
28 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-02-17 24/24
29 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-05-04 24/24
30 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-07-14 24/24
31 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-01-18 24/24
32 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2021-01-18 24/24
33 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-06-08 24/24
34 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-03-09 24/24
35 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-04-04 24/24
36 Mateusz Curyl Teraz Sudety Świdnica 2022-05-01 24/24
37 Weronika Curyl Teraz Sudety Świdnica 2022-05-01 24/24
38 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2022-05-01 24/24
39 Joanna Sawicka HO PTTK MIŃSK MAZ 2022-07-22 24/24
40 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-08-03 24/24
41 Ewa Kalinowska Warszawa 2022-08-03 24/24
42 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-08-13 24/24
43 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-14 24/24
44 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-12-11 24/24
45 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-12-14 24/24
46 Piotr Zgoda Klub InO "Skróty" Radom 2022-12-14 24/24
47 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-03-09 24/24
48 Joanna Kuźba Rumia 2023-05-26 24/24
49 Justyna Kuźba Rumia 2023-05-26 24/24
50 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-06-09 24/24
51 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-12-03 24/24
52 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-12-03 24/24
53 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2023-12-30 24/24
54 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2023-12-30 24/24
55 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Maz. 2024-02-01 24/24
56 Karina Jasińska HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Maz. 2024-02-01 24/24
57 Marek Koba Jaworzno 2024-03-01 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies