partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2018-05-01 23/23
1 Beata Domin Bydgoszcz 2018-07-14 23/23
2 Ewa Piórkowska Ełk 2018-07-14 23/23
3 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-07-14 23/23
4 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-07-22 23/23
5 Piotr Michałowski Warszawa 2018-07-22 23/23
6 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-07-31 23/23
7 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-07-31 23/23
8 Sławomir Otap Warszawa 2018-08-30 23/23
9 Maria Brześkiewicz Białystok 2018-09-09 23/23
10 Marzena Sochoń Zaścianki 2018-09-09 23/23
11 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK / Warszawa Praga 2018-09-27 23/23
12 Karolina Górska Warszawa 2018-09-27 23/23
13 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-02-24 23/23
14 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2019-02-24 23/23
15 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2019-04-12 23/23
16 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2019-04-12 23/23
17 Błażej Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-01 23/23
18 Dominika Dąbrowska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-01 23/23
19 Jakub Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-01 23/23
20 Jan Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-01 23/23
21 Robert Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-01 23/23
22 Irena Sokół Zaścianki 2019-06-15 23/23
23 Artur Świderski Radzymin 2019-06-22 23/23
24 Ewa Świderska Radzymin 2019-06-22 23/23
25 Gosia Świderska Radzymin 2019-06-22 23/23
26 Marysia Świderska Radzymin 2019-06-22 23/23
27 Mateusz Świderski Radzymin 2019-06-22 23/23
28 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-06-30 23/23
29 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-07-28 23/23
30 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-07-28 23/23
31 Kinga Sandura Warszawa 2019-08-24 23/23
32 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2020-06-30 23/23
33 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2020-06-30 23/23
34 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2020-06-30 23/23
35 Agnieszka Osmelak Szczecin 2020-07-06 23/23
36 Leszek Osmelak Szczecin 2020-07-06 23/23
37 Agnieszka Drabek GKT Cyrkino 2020-07-31 23/23
38 Maria Drabek GKT Cyrkino 2020-07-31 23/23
39 Paweł Drabek GKT Cyrkino 2020-07-31 23/23
40 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2020-08-19 23/23
41 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-09 23/23
42 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-09 23/23
43 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-09 23/23
44 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-09 23/23
45 Grażyna Orłowska Warszawa 2021-05-24 23/23
46 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2021-05-24 23/23
47 Bogumiła Więckowska Koziegłowy 2021-05-25 23/23
48 Helena Więckowska Koziegłowy 2021-05-25 23/23
49 Luiza Więckowska Koziegłowy 2021-05-25 23/23
50 Przemysław Więckowski Koziegłowy 2021-05-25 23/23
51 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-07-06 23/23
52 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2021-07-12 23/23
53 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2021-07-12 23/23
54 Anna Malanowska Warszawa 2021-07-13 23/23
55 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2021-07-13 23/23
56 Mariusz Góraj SKRÓTY Radom 2021-07-18 23/23
57 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-07-18 23/23
58 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK / Warszawa Praga 2021-07-20 23/23
59 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-07-22 23/23
60 Maciej Głów Kraków 2021-07-22 23/23
61 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-07-24 23/23
62 Patryk Sasim Zielonki Wieś 2021-09-18 23/23
63 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2021-09-18 23/23
64 Emil Jakóbiak Legionowo 2021-09-18 23/23
65 Jacek Daniewicz Sokółka 2021-10-17 23/23
66 Ala Tomankiweicz Warszawa 2022-01-09 23/23
67 Andrzej Foks Warszawa 2022-01-09 23/23
68 Beata Bargiel Warszawa 2022-01-09 23/23
69 Marek Tomankiewicz Warszawa 2022-01-09 23/23
70 Małgorzata Foks Warszawa 2022-01-09 23/23
71 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2022-01-09 23/23
72 Aleksandra Pajkowska HO PTTK MIŃSK MAZ 2022-02-03 23/23
73 Iwona Sawicka HO PTTK MIŃSK MAZ 2022-02-03 23/23
74 Joanna Sawicka HO PTTK MIŃSK MAZ 2022-02-03 23/23
75 Kuba Pajkowski HO PTTK MIŃSK MAZ 2022-02-03 23/23
76 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-03-23 23/23
77 Paulina Kocot Studencki Klub Podróżniczy “Czwórka” PTTK 2022-04-29 23/23
78 Katarzyna Koszyk Wyszków 2022-06-18 23/23
79 Katarzyna Szostek - Malinowska Wyszków 2022-06-18 23/23
80 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2022-08-16 23/23
81 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-08-16 23/23
82 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-08-16 23/23
83 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-09-17 23/23
84 Katarzyna Domosławska-Żylińska Warszawa 2022-12-23 23/23
85 Klara Żylińska Warszawa 2022-12-23 23/23
86 Klementyna Warszawa 2022-12-23 23/23
87 Waldemar Zyliński Warszawa 2022-12-23 23/23
88 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-03-08 23/23
89 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-04-12 23/23
90 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-04-12 23/23
91 Marek Koba Jaworzno 2023-04-12 23/23
92 Jarosław Baryluk Lusina 2023-07-06 23/23
93 Anna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-07-24 23/23
94 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-07-24 23/23
95 Edward Fudro Police 2023-08-18 23/23
96 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-08-19 23/23
97 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-08-19 23/23
98 Paweł Rozwadowski Klub InO STOWARZYSZE 2023-09-10 23/23
99 Wioletta Ziobrowska Świdnica PIT 2023-10-19 23/23
100 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2023-10-20 23/23

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies