partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-05-30 14/14
1 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-17 14/14
2 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-17 14/14
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-17 14/14
4 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-07-19 14/14
5 Piotr Michałowski Warszawa 2018-07-19 14/14
6 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-01 14/14
7 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-01 14/14
8 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-01 14/14
9 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-01 14/14
10 Karolina Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2018-09-01 14/14
11 Andrzej Krochmal Warszawa 2018-11-27 14/14
12 Jakub Pawula Warszawa 2018-11-27 14/14
13 Izabela Lackowska PTTK O/Łucznik Radom 2018-12-01 14/14
14 Piotr Kowalski KTP Krwinka Poniatowa 2018-12-01 14/14
15 Sławomir Otap Warszawa 2019-06-04 14/14
16 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-10-18 9/14
17 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-10-18 9/14
18 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-05-24 12/14
19 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-05-24 12/14
20 Marek Klonowski Brodnica 2020-08-13 13/14
21 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2020-08-29 14/14
22 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze 2020-08-29 14/14
23 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2020-08-29 14/14
24 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2020-08-29 14/14
25 Wojciech Woźniak Klub InO Stowarzysze 2020-08-29 14/14
26 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2020-12-12 14/14
27 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 14/14
28 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 14/14
29 Waldemar Grabowsk KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 14/14
30 Renata Wójcik KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 14/14
31 Gosia Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 14/14
32 Martyna Stypa Sandomierz 2021-05-29 14/14
33 Piotr Koziara Sandomierz 2021-05-29 14/14
34 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2021-09-05 14/14
35 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-01-09 14/14
36 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-04-30 14/14
37 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-27 14/14
38 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-08-27 14/14
39 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-12-31 14/14
40 Lena Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2023-01-06 14/14
41 Oliwia Banasik TKPZ w Brzeźnicy 2023-01-06 14/14
42 Patryk Falkiewicz TKPZ w Brzeźnicy 2023-01-06 14/14
43 Zuzanna Ludwiczak TKPZ w Brzeźnicy 2023-01-06 14/14
44 Cezary Jędrzejewski Sokoły Wędrowne 2023-02-12 14/14
45 Kamil Buczek Otwock 2023-07-23 14/14
46 Marta Czajka Warszawa 2023-07-23 14/14

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies