partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Ewa Zwolińska Warszawa 2017-07-01 20/20
II Rafał Zwoliński Warszawa 2017-07-01 20/20
III Andrzej Zwoliński Warszawa 2017-07-01 20/20
1 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-06-17 20/20
2 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-06-17 20/20
3 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-06-17 20/20
4 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-06-17 20/20
5 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2018-08-17 20/20
6 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2018-08-17 20/20
7 Jan Perkowski WK PTTK Herkus Bartoszyce 2018-09-19 20/20
8 Gabriela Pszeniczka Świdnica 2019-02-23 20/20
9 Beata Kowalska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-02-24 20/20
10 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2019-02-24 20/20
11 Piotr Kowalski ToTuToTam/Świdnica 2019-02-24 20/20
12 Paweł Matiaszek ToTuToTam/Świdnica 2019-02-24 20/20
13 Martyna Nycek ToTuToTam/Świdnica 2019-02-24 20/20
14 Angelika Borońska ToTuToTam/Świdnica 2019-02-24 20/20
15 Hania Dębek ToTuToTam/Świdnica 2019-02-24 20/20
16 Zuzanna Kupczyk ToTuToTam/Świdnica 2019-02-24 20/20
17 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2019-02-24 20/20
18 Konrad Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2019-02-24 20/20
19 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-02-24 20/20
20 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-02-24 20/20
21 Ewa Matyszczyk-Borońska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-02-24 20/20
22 Sandra Matyszczyk ToTuToTam/Świdnica 2019-02-24 20/20
23 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-03-03 20/20
24 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-03-03 20/20
25 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-03-03 20/20
26 Ewa Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-03-03 20/20
27 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-05-29 19/20
28 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-05-29 20/20
29 Jan Nizioł Mierzyn 2019-05-29 20/20
30 Anna Nizioł Mierzyn 2019-05-29 20/20
31 Bartosz Lückman Traperzy/Kłodzko 2019-06-15 20/20
32 Otylia Pucztarska Traperzy Kłodzko 2019-06-15 19/20
33 Oliwia Cecot Traperzy Kłodzko 2019-06-15 19/20
34 Bernadeta Żuk Traperzy Kłodzko 2019-06-15 19/20
35 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2019-07-02 20/20
36 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2019-07-02 20/20
37 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-07-13 20/20
38 Piotr Michałowski Warszawa 2019-07-13 20/20
39 Michał Smoczyk Rzepin 2019-08-13 20/20
40 Mikołaj Smoczyk Rzepin 2019-08-13 20/20
41 Karolina Tyńska ToTuToTam/Świdnica 2019-10-05 20/20
42 Hanna Chmielewska Namysłów 2020-02-13 20/20
43 Anna Chmielewska Namysłów 2020-02-13 20/20
44 Olga Chmielewska Namysłów 2020-02-13 20/20
45 Julia Chmielewska Namysłów 2020-02-13 20/20
46 Paweł Chmielewski Namysłów 2020-02-13 20/20
47 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-05-18 20/20
48 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-07-04 20/20
49 Weronika Etenkowska Warszawa 2020-09-19 20/20
50 Bartłomiej Etenkowski Warszawa 2020-09-19 20/20
51 Magdalena Łuniewska-Etenkowska Warszawa 2020-09-19 20/20
52 Agnieszka Klimas-Tyńska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-11-07 19/20
53 Anna Zaorska Od A do Zet 2021-05-10 20/20
54 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2021-05-10 20/20
55 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2021-05-16 20/20
56 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-07-14 20/20
57 Bogdan Tymiński Leśna 2021-08-21 20/20
58 Kacper Tymiński Leśna 2021-08-21 20/20
59 Karina Tymińska Leśna 2021-08-21 20/20
60 Marta Tymińska Leśna 2021-08-21 20/20
61 Katarzyna Zarajczyk Lublin, Miłośnicy Wędrowania 2021-09-01 20/20
62 Klara Zarajczyk Lublin, Miłośnicy Wędrowania 2021-09-01 20/20
63 Michał Zarajczyk Lublin, Miłośnicy Wędrowania 2021-09-01 20/20
64 Tomasz Zarajczyk Lublin, Miłośnicy Wędrowania 2021-09-01 20/20
65 Danuta Tyńska Świdnica 2021-10-03 19/20
66 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2022-01-30 20/20
67 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-01-30 20/20
68 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-01-30 20/20
69 Grażyna Orłowska Warszawa 2022-06-02 20/20
70 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-06-02 20/20
71 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2022-07-27 20/20
72 Kinga Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2022-07-27 20/20
73 Piotr Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2022-07-27 20/20
74 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-08-08 20/20
75 Ewa Sasowska Kraków 2022-08-25 18/18
76 Marta Sasowska Kraków 2022-08-25 18/18
77 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-09-14 20/20
78 Katarzyna Szostek Wyszków 2022-10-14 14/20
79 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2022-12-10 20/20
80 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2022-12-10 20/20
81 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2023-07-21 20/20
82 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2023-07-21 20/20
83 Barbara Krzak Szczecin 2023-07-22 20/20
84 Piotr Krzak Szczecin 2023-07-22 20/20
85 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-11-15 20/20
86 Anna Kasperska Wieluń 2023-12-29 20/20
87 Konrad Michalski Krosinko 2024-02-14 20/20
88 Joanna Kuźba Rumia 2024-02-17 19/19
89 Justyna Kuźba Rumia 2024-02-17 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies