partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-06-01 22/22
1 Edward Fudro JEJ Police 2018-08-14 22/22
2 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-08-20 22/22
3 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-08-20 22/22
4 Konrad Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-08-20 22/22
5 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-08-20 22/22
6 Michał Smoczyk Rzepin 2019-04-13 22/22
7 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2019-08-13 22/22
8 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2019-08-15 22/22
9 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2019-08-15 22/22
10 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2019-08-15 22/22
11 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-10-03 22/22
12 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2019-10-03 22/22
13 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-10-05 18/22
14 Anna Nizioł Mierzyn 2019-10-05 18/22
15 Jan Nizioł Mierzyn 2019-10-05 18/22
16 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-10-05 18/22
17 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-03-14 22/22
18 Piotr Michałowski Warszawa 2020-03-14 22/22
19 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-06-28 22/22
20 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-06-28 22/22
21 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2020-07-25 22/22
22 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-07-30 22/22
23 Beata Grobelna Gdańsk 2020-08-08 22/22
24 Joanna Kuźba Rumia 2020-08-08 22/22
25 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-02-28 22/22
26 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-04-10 22/22
27 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-04-10 22/22
28 Agnieszka Osmelak Szczecin 2021-07-08 22/22
29 Leszek Osmelak Szczecin 2021-07-08 22/22
30 Jan Perkowski WK PTTK Herkus Bartoszyce 2021-07-17 22/22
31 Anna Lang Szczecin 2022-05-01 22/22
32 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-05-01 22/22
33 Daniel Halicki Szczecin 2022-05-01 22/22
34 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2022-05-01 22/22
35 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-05-01 22/22
36 Przemysław Nowak Poznań 2022-05-01 20/20
37 Bogdan Tymiński Leśna 2022-05-01 22/22
38 Kacper Tymiński Leśna 2022-05-01 22/22
39 Karina Tymińska Leśna 2022-05-01 22/22
40 Marta Tymińska Leśna 2022-05-01 22/22
41 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-06-12 22/22
42 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-07-07 22/22
43 Wojciech Drozda Warszawa 2022-07-22 22/22
44 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-22 22/22
45 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-22 22/22
46 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-22 22/22
47 Ignacy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-07-23 22/22
48 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-07-23 22/22
49 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2022-07-23 22/22
50 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-07-24 22/22
51 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-07-24 22/22
52 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2022-09-07 22/22
53 Filip Olejniczak Zielona Góra 2022-11-06 22/22
54 Joanna Olejniczak Zielona Góra 2022-11-06 22/22
55 Szymon Olejniczak Zielona Góra 2022-11-06 22/22
56 Zuzanna Olejniczak Zielona Góra 2022-11-06 22/22
57 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-12-27 22/22
58 Jacek Treichel WK „OSeSeK” PTTK Grudziądz 2023-03-18 22/22
59 Marlena Treichel WK „OSeSeK” PTTK Grudziądz 2023-03-18 22/22
60 Mateusz Sieńko Babin 2023-03-25 22/22
61 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-03-26 22/22
62 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-03-26 22/22
63 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-04-21 22/22
64 Jerzy Świgoń Poznań 2023-08-27 22/22
65 Bartosz Słoma Szczecin 2023-09-30 22/22
66 Beata Źrebiec Szczecin 2023-09-30 22/22
67 Bożena Stępniak Szczecin 2023-09-30 22/22
68 Ewa Łaska Szczecin 2023-09-30 22/22
69 Magdalena Czarnecka-Słoma Szczecin 2023-09-30 22/22
70 Mariola Muchla Szczecin 2023-09-30 22/22
71 Małgorzata Zakrzewska Szczecin 2023-09-30 22/22
72 Ryszard Muchla Szczecin 2023-09-30 22/22
73 Stanisław Adam Źrebiec Szczecin 2023-09-30 22/22
74 Teresa Graczyk Szczecin 2023-09-30 22/22
75 Barbara Krzak Szczecin 2023-10-01 22/22
76 Piotr Krzak Szczecin 2023-10-01 22/22
77 Michał Szeliski Warszawa 2023-10-04 22/22
78 Marek Koba Jaworzno 2023-10-14 22/22
79 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2023-12-28 22/22
80 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2023-12-28 22/22
81 Bogdan Stempkowski Lubań 2024-04-05 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies