partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2018-08-01 22/22
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2018-08-03 22/22
2 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-08-05 22/22
3 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-05 22/22
4 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-05 22/22
5 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-05 22/22
6 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-21 22/22
7 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-21 22/22
8 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-12-31 22/22
9 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-07-12 22/22
10 Irena Sokół Zaścianki 2019-08-08 22/22
11 Edward Fudro JEJ Police 2019-08-26 22/22
12 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-09-01 22/22
13 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-09-01 22/22
14 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-11-06 22/22
15 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-11-06 22/22
16 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2019-11-29 22/22
17 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-12-22 22/22
18 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-12-22 22/22
19 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-04-28 22/22
20 Szymon Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-05-02 22/22
21 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-05-02 22/22
22 Julia Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2020-05-02 22/22
23 Radosław Korniluk Warszawa 2020-10-25 22/22
24 Anna Korniluk Warszawa 2020-10-25 22/22
25 Jan Korniluk Warszawa 2020-10-25 22/22
26 Adam Korniluk Warszawa 2020-10-25 22/22
27 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-12-16 22/22
28 Grażyna Orłowska Warszawa 2020-12-16 22/22
29 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2021-04-08 22/22
30 Beata Bargiel Warszawa 2021-04-08 22/22
31 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2021-04-10 22/22
32 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2021-04-10 22/22
33 Ilona Śpiewak Warszawa 2021-05-26 22/22
34 Mateusz Komorowski Warszawa 2021-05-26 22/22
35 Agata Młotek Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2021-08-22 22/22
36 Paweł Sobczak Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2021-08-22 22/22
37 Joanna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-15 22/22
38 Justyna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-15 22/22
39 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2021-12-12 22/22
40 Przemysław Witczak Warszawa 2022-05-06 22/22
41 Leszek Adamski Warszawa 2022-07-09 22/22
42 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-08-19 22/22
43 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2022-10-15 22/22
44 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-10-15 22/22
45 Adam Ratyński Warszawa 2022-10-25 22/22
46 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-10-25 22/22
47 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-11-12 22/22
48 Filip Rogowski Warszawa SP 63 2022-12-10 22/22
49 Oliwier Walendzik Warszawa SP 63 2022-12-10 22/22
50 Grzegorz Brzeziński WARSZAWA SP 63 2023-03-10 22/22
51 Xavier Ruciński Warszawa SP 63 2023-03-19 22/22
52 Julia Wituszyńska Warszawa 2023-03-24 22/22
53 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-04-01 22/22
54 Ania Zaremba Ursynów 2023-04-01 22/22
55 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-04-12 22/22
56 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2023-11-19 22/22
57 Sławomir Frynas Lublin 2024-01-20 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies