partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2018-07-02 11/11
1 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2018-08-15 11/11
2 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-08-15 11/11
3 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-08-15 11/11
4 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2018-08-15 11/11
5 Jacek Piekarski Brwinów 2018-08-15 11/11
6 Adam Krochmal Warszawa 2018-08-15 11/11
7 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-08-15 11/11
8 Tomasz Gronau Warszawa 2018-08-15 11/11
9 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2018-08-17 11/11
10 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2018-08-17 11/11
11 Sławomir Frynas Lublin 2018-08-18 11/11
12 Konrad Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-08-24 11/11
13 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-08-24 11/11
14 Marcin Jaskuła Pszczoły i trutnie/Świdnica 2018-08-24 11/11
15 Joanna Jaskuła Pszczoły i trutnie/Świdnica 2018-08-24 11/11
16 Kinga Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-08-26 11/11
17 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2018-08-26 11/11
18 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-08-26 11/11
19 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-09-30 11/11
20 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-12-30 11/11
21 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2018-12-30 11/11
22 Paulina Żygadło Orientop Wrocław 2018-12-30 11/11
23 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-12-30 11/11
24 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-12-30 11/11
25 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i trutnie/Świdnica 2019-01-20 11/11
26 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-02-19 11/11
27 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-23 11/11
28 Ryszard Ziobrowski Świdnica 2019-04-10 11/11
29 Bartosz Lückman Traperzy/Kłodzko 2019-07-02 11/11
30 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-07-14 11/11
31 Piotr Michałowski Warszawa 2019-07-14 11/11
32 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-11-08 11/11
33 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-06-30 8/11
34 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-08-27 9/11
35 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-09-13 11/11
36 Agnieszka Klimas-Tyńska Świdnica 2020-10-06 11/11
37 Karolina Tyńska Świdnica 2020-10-06 11/11
38 Danuta Milczarek Wałbrzych 2021-05-03 11/11
39 Marcin Milczarek Wałbrzych 2021-05-03 11/11
40 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-08-18 11/11
41 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-08-21 11/11
42 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-08-21 11/11
43 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2021-08-21 11/11
44 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-08-21 11/11
45 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-08-21 11/11
46 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-09-20 11/11
47 Przemysław Nowak Poznań 2022-07-01 11/11
48 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-08-07 11/11
49 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-11-13 10/10
50 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-11-13 10/10
51 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-06-09 11/11
52 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2023-07-14 11/11
53 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2023-07-14 11/11
54 Barbara Krzak Szczecin 2023-07-21 11/11
55 Piotr Krzak Szczecin 2023-07-21 11/11
56 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-11-13 11/11
57 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-12-31 11/11
58 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-12-31 11/11
59 Michał Lückman Kłodzko 2024-02-09 11/11
60 Martyna Stypa Sandomierz 2024-02-13 11/11
61 Piotr Koziara Sandomierz 2024-02-13 11/11
62 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-03-12 11/11

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies