partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2018-07-02 24/24
1 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2018-08-15 24/24
2 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-08-15 24/24
3 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-08-15 24/24
4 Tomasz Gronau Warszawa 2018-08-15 24/24
5 Sławomir Frynas Lublin 2018-08-18 24/24
6 Konrad Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-08-24 24/24
7 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-08-24 24/24
8 Joanna Jaskuła Pszczoły i trutnie/Świdnica 2018-08-24 24/24
9 Marcin Jaskuła Pszczoły i trutnie/Świdnica 2018-08-24 24/24
10 Kinga Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2018-08-26 24/24
11 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2018-08-26 24/24
12 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-08-26 24/24
13 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2018-09-06 24/24
14 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-12-30 24/24
15 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-12-30 24/24
16 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i trutnie/Świdnica 2019-01-20 24/24
17 Ryszard Ziobrowski Świdnica 2019-04-10 24/24
18 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-04-21 24/24
19 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2019-04-21 24/24
20 Jakub Ligienza Orientop Wrocław 2019-04-21 24/24
21 Dawid Rostankowski Orientop Wrocław 2019-04-21 24/24
22 Paulina Żygadło Orientop Wrocław 2019-04-21 24/24
23 Bartosz Lückman Traperzy/Kłodzko 2019-07-02 24/24
24 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-07-14 24/24
25 Piotr Michałowski Warszawa 2019-07-14 24/24
26 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-11-08 24/24
27 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-08-27 16/24
28 Agata Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-12-06 24/24
29 Krystyna Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-12-06 24/24
30 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-12-06 24/24
31 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-08-18 24/24
32 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-11-11 24/24
33 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-08-12 21/24
34 Adam Krochmal Klub InO Skróty Radom 2022-11-13 24/24
35 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-11-13 24/24
36 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-11-13 24/24
37 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-12-31 24/24
38 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-12-31 24/24
39 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2022-12-31 24/24
40 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-12-31 24/24
41 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-11-13 24/24
42 Michał Lückman Kłodzko 2024-02-09 24/24
43 Martyna Stypa Sandomierz 2024-03-14 24/24
44 Piotr Koziara Sandomierz 2024-03-14 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies