partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2018-07-02 25/25
1 Piotr Trocha Orientop Wrocław 2018-08-04 25/25
2 Paweł Maślanka Bielawska Akademia Biegania 2018-08-04 25/25
3 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-08-15 25/25
4 Tomasz Gronau Warszawa 2018-08-15 25/25
5 Słwomir Otap Warszawa 2018-09-01 25/25
6 Tadeusz Otap Lublin 2018-09-01 25/25
7 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-10-19 25/25
8 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2018-10-19 25/25
9 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-12-30 25/25
10 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-12-30 25/25
11 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2019-04-29 25/25
12 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-05-24 25/25
13 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-05-24 25/25
14 Jan Nizioł Mierzyn 2019-05-24 25/25
15 Anna Nizioł Mierzyn 2019-05-24 25/25
16 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-07-13 25/25
17 Piotr Michałowski Warszawa 2019-07-13 25/25
18 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-11-11 25/25
19 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2020-06-21 25/25
20 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-06-21 25/25
21 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-06-21 25/25
22 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-11-01 25/25
23 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-11-01 25/25
24 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-19 25/25
25 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-19 25/25
26 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-19 25/25
27 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-12-21 25/25
28 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-05-22 25/25
29 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-05-22 25/25
30 Lucyna Koczan PTSM Luban 2021-05-22 25/25
31 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-06-24 25/25
32 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-08-17 25/25
33 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-08-19 25/25
34 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-10-24 25/25
35 Martyn Tomaszewski PTSM Lubań 2021-10-24 25/25
36 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2021-10-24 25/25
37 Wojciech Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-10-24 25/25
38 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-10-29 25/25
39 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2023-07-07 25/25
40 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2023-07-07 25/25
41 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2023-10-25 25/25
42 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2023-10-25 25/25
43 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-11-13 25/25
44 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-02-20 25/25
45 Bartłomiej Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2024-02-24 25/25
46 Honorata Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2024-02-24 25/25
47 Izabela Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2024-02-24 25/25
48 Martyna Stypa Sandomierz 2024-03-13 25/25
49 Piotr Koziara Sandomierz 2024-03-13 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies