partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2018-07-02 22/22
1 Piotr Trocha Orientop Wrocław 2018-07-25 22/22
2 Paweł Maślanka Bielawska Akademia Biegania 2018-07-25 22/22
3 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-08-15 22/22
4 Tomasz Gronau Warszawa 2018-08-15 22/22
5 Słwomir Otap Warszawa 2018-09-01 22/22
6 Tadeusz Otap Lublin 2018-09-01 22/22
7 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-10-19 22/22
8 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2018-10-19 22/22
9 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-12-30 22/22
10 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-12-30 22/22
11 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2019-03-25 22/22
12 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-05-24 22/22
13 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-05-24 22/22
14 Jan Nizioł Mierzyn 2019-05-24 22/22
15 Anna Nizioł Mierzyn 2019-05-24 22/22
16 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-07-12 22/22
17 Piotr Michałowski Warszawa 2019-07-12 22/22
18 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-07-28 22/22
19 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-07-28 22/22
20 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2019-07-28 22/22
21 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2020-06-21 22/22
22 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-06-21 22/22
23 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-06-21 22/22
24 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-07-06 15/22
25 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-11-01 22/22
26 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-11-01 22/22
27 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-19 22/22
28 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-19 22/22
29 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-19 22/22
30 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-12-21 22/22
31 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-05-22 22/22
32 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-05-22 22/22
33 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2021-05-22 22/22
34 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-06-24 22/22
35 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-08-19 22/22
36 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-10-24 22/22
37 Martyn Tomaszewski PTSM Lubań 2021-10-24 22/22
38 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2021-10-24 22/22
39 Wojciech Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-10-24 22/22
40 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-10-30 22/22
41 Hanna Lenz Wejherowo 2022-08-10 22/22
42 Kalina Terlecka Wejherowo 2022-08-10 22/22
43 Tomasz Terlecki Wejherowo 2022-08-10 22/22
44 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2023-07-07 22/22
45 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2023-07-07 22/22
46 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2023-10-25 22/22
47 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2023-10-25 22/22
48 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-11-13 22/22
49 Bartłomiej Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2024-02-24 22/22
50 Honorata Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2024-02-24 22/22
51 Izabela Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2024-02-24 22/22
52 Martyna Stypa Sandomierz 2024-03-13 22/22
53 Piotr Koziara Sandomierz 2024-03-13 22/22
54 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-03-17 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies