partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2018-07-02 17/17
1 Adam Krochmal Warszawa 2018-08-14 17/17
2 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-08-14 17/17
3 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-08-14 17/17
4 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2018-08-14 17/17
5 Jacek Piekarski Brwinów 2018-08-14 17/17
6 Słwomir Otap Warszawa 2018-09-01 17/17
7 Tadeusz Otap Lublin 2018-09-01 17/17
8 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-09-13 17/17
9 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-09-23 17/17
10 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-09-23 17/17
11 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-09-23 17/17
12 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-10-19 17/17
13 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2018-10-19 17/17
14 Ewa Matyszczyk-Borońska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-11-02 17/17
15 Angelika Borońska ToTuToTam/Świdnica 2018-11-02 17/17
16 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-12-02 17/17
17 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-12-02 17/17
18 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-02-20 17/17
19 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-24 17/17
20 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-05-25 15/17
21 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-05-25 15/17
22 Jan Nizioł Mierzyn 2019-05-25 15/17
23 Anna Nizioł Mierzyn 2019-05-25 15/17
24 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2019-05-27 17/17
25 Maciej Niepomnik Zeberki 2019-07-11 17/17
26 Alicja Niepomnik Zeberki 2019-07-11 17/17
27 Tosia Niepomnik Zeberki 2019-07-11 17/17
28 Elżbieta Myślak Zeberki 2019-07-11 17/17
29 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-07-14 17/17
30 Piotr Michałowski Warszawa 2019-07-14 17/17
31 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-08-07 17/17
32 Ryszard Ziobrowski Świdnica 2019-08-07 17/17
33 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-08-08 17/17
34 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2019-08-08 17/17
35 Dominik Pruss Kłodzko 2020-01-25 17/17
36 Piotr Ziarnowski ToTuToTam/Świdnica 2020-05-14 17/17
37 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam/Świdnica 2020-05-14 17/17
38 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-05-14 17/17
39 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-05-17 17/17
40 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-05-17 17/17
41 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-08-05 17/17
42 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-08-25 17/17
43 Karolina Tyńska Totutotam Świdnica 2020-12-26 17/17
44 Agnieszka Klimas-Tyńska Pszczoły i Trutnie/ Świdnica 2020-12-26 17/17
45 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-05-21 17/17
46 Henryk Sławinski PTSM Lubań 2021-05-21 17/17
47 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2021-05-21 17/17
48 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-06-24 17/17
49 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-08-18 17/17
50 Ernest Adamek Oborniki 2021-10-08 17/17
51 Kornelia Adamek Oborniki 2021-10-08 17/17
52 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK ŚwidnicaB 2021-10-24 17/17
53 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-10-24 17/17
54 Martyn Tomaszewski PTSM Lubań 2021-10-24 17/17
55 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2021-10-24 17/17
56 Wojciech Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-10-24 17/17
57 Agnieszka Osmelak Szczecin 2022-07-06 17/17
58 Leszek Osmelak Szczecin 2022-07-06 17/17
59 Justyna Kuźba KKT Włóczykij / Rumia 2023-03-05 17/17
60 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2023-03-05 17/17
61 Dariusz Walczyna PTTK O/ Radzyń Podlaski 2023-03-05 17/17
62 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-11-11 17/17
63 Martyna Stypa Sandomierz 2024-02-16 17/17
64 Piotr Koziara Sandomierz 2024-02-16 17/17
65 Bartłomiej Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2024-03-09 17/17
66 Honorata Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2024-03-09 17/17
67 Izabela Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2024-03-09 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies