partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-06-01 19/19
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-10-15 19/19
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-10-15 19/19
3 Zuzanna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-08-19 19/19
4 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2018-08-19 19/19
5 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-08-26 19/19
6 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-08-26 19/19
7 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-08-26 19/19
8 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-09-16 19/19
9 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-09-16 19/19
10 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-09-16 19/19
11 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-10-21 19/19
12 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2018-10-21 19/19
13 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-10-21 19/19
14 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-12-06 19/19
15 Monika Kucharska Warszawa 2019-02-02 19/19
16 Dariusz Kucharski Warszawa 2019-02-02 19/19
17 Kamila Kucharska Warszawa 2019-02-02 19/19
18 Patryk Kucharski Warszawa 2019-02-02 19/19
19 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-02-23 19/19
20 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-24 19/19
21 Michał Smoczyk Rzepin 2019-05-19 19/19
22 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-05-31 19/19
23 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-05-31 19/19
24 Anna Nizioł Mierzyn 2019-05-31 19/19
25 Jan Nizioł Mierzyn 2019-05-31 19/19
26 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2019-07-03 19/19
27 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2019-07-03 19/19
28 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-07-12 19/19
29 Piotr Michałowski Warszawa 2019-07-12 19/19
30 Bartosz Lückman Traperzy/Kłodzko 2019-10-22 19/19
31 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-02-01 19/19
32 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-02-01 19/19
33 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-05-31 19/19
34 Aleksander Bargiel Traperzy, Kłodzko 2020-10-03 19/19
35 Gabriela Terlecka Traperzy, Kłodzko 2020-10-03 19/19
36 Ignacy Bargiel Traperzy, Kłodzko 2020-10-03 19/19
37 Mikołaj Kasprzycki Traperzy, Kłodzko 2020-10-03 19/19
38 Miłosz Pędrak Traperzy, Kłodzko 2020-10-03 19/19
39 Oliwia Cecot Traperzy, Kłodzko 2020-10-03 19/19
40 Otylia Pucztarska Traperzy, Kłodzko 2020-10-03 19/19
41 Tomasz Stańczyszyn Kłodzko 2021-07-04 19/19
42 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-07-12 19/19
43 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-12-08 19/19
44 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2022-02-19 19/19
45 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-03-18 19/19
46 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-03-18 19/19
47 Grażyna Orłowska Warszawa 2022-06-04 19/19
48 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-06-04 19/19
49 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-08-06 19/19
50 Ewa Sasowska Kraków 2022-08-27 19/19
51 Marta Sasowska Kraków 2022-08-27 19/19
52 Justyna Kuźba KKT Włóczykij / Rumia 2023-03-02 19/19
53 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2023-03-02 19/19
54 Dariusz Walczyna PTTK O/ Radzyń Podlaski 2023-03-02 19/19
55 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2023-03-03 19/19
56 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2023-03-03 19/19
57 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2023-03-04 19/19
58 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-04-26 19/19
59 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2023-07-17 19/19
60 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2023-07-17 19/19
61 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2023-07-23 18/18
62 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-08-28 17/17
63 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-08-28 17/17
64 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-09-29 19/19
65 Jerzy Świgoń Poznań 2023-10-10 19/19
66 Marek Koba Jaworzno 2024-01-21 19/19
67 Michał Lückman Kłodzko 2024-02-11 19/19
68 Joanna Kuźba KKT Włóczykij Rumia 2024-02-18 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies