partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-12 16/16
II Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-12 16/16
1 Katarzyna Talkowska ZSPiSSM Dębogórze 2018-05-19 16/16
2 Małgorzata Witkowska ZSPiSSM Dębogórze 2018-05-19 16/16
3 Nadia Białobrodzka ZSPiSSM Dębogórze 2018-05-19 15/16
4 Nikola Damaszk ZSPiSSM Dębogórze 2018-05-19 16/16
5 Amelia Kata ZSPiSSM Dębogórze 2018-05-19 16/16
6 Joanna Popielarz ZSPiSSM Dębogórze 2018-05-19 16/16
7 Kinga Grala ZSPiSSM Dębogórze 2018-05-19 16/16
8 Oliwia Kurpiers ZSPiSSM Dębogórze 2018-05-19 16/16
9 Szymon Nierzwicki ZSPiSSM Dębogórze 2018-05-19 15/16
10 Sara Dombrowska ZSPiSSM Dębogórze 2018-05-19 15/16
11 Karolina Nadolska ZSPiSSM Dębogórze 2018-05-19 15/16
12 Natalia Skowrońska ZSPiSSM Dębogórze 2018-05-19 16/16
13 Martyna Szczepaniak ZSPiSSM Dębogórze 2018-05-19 16/16
14 Natalia Gruszczyńska ZSPiSSM Dębogórze 2018-05-19 15/16
15 Jakub Butowski ZSPiSSM Dębogórze 2018-05-19 16/16
16 Wiktoria Kister ZSPiSSM Dębogórze 2018-05-19 16/16
17 Klaudia Popiołek ZSPiSSM Dębogórze 2018-05-19 16/16
18 Monika Schimmelpfenig ZSPiSSM Dębogórze 2018-05-19 16/16
19 Agata Szefka ZSPiSSM Dębogórze 2018-05-19 16/16
20 Kornelia Nowicka-Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-19 16/16
21 Tadeusz Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-19 16/16
22 Alicja Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-19 16/16
23 Aleksandra Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-19 16/16
24 Michał Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-19 16/16
25 Marta Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-19 16/16
26 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-19 16/16
27 Monika Jaroszewska Tym razem się uda/Gdańsk 2018-05-21 16/16
28 Jędrzej Walczak Tym razem się uda/Gdańsk 2018-05-21 16/16
29 Dominika Welz WATAHA 2018-05-21 16/16
30 Piotr Bładzikowski WATAHA 2018-05-21 16/16
31 Anna Dettlaff UKS Włóczykij 2018-05-21 14/16
32 Artur Fankidejski UKS Włóczykij 2018-05-21 14/16
33 Tomasz Rogacki Gdańsk 2018-05-21 16/16
34 Mariola Rogacka Gdańsk 2018-05-21 16/16
35 Mikołaj Rogacki Gdańsk 2018-05-21 16/16
36 Hubert Rogacki Gdańsk 2018-05-21 16/16
37 Szymon Rogacki Gdańsk 2018-05-21 16/16
38 Bartłomiej Rogacki Gdańsk 2018-05-21 16/16
39 Wojciech Rogacki Gdańsk 2018-05-21 16/16
40 Waldemar Jankowski Gandalf/Gdynia 2018-05-22 16/16
41 Adriana Żyromska Amatorzy+/Gdańsk 2018-05-23 15/16
42 Mikołaj Żyromski Amatorzy+/Gdańsk 2018-05-23 15/16
43 Wojciech Żyromski Amatorzy+/Gdańsk 2018-05-23 15/16
44 Iga Żyromska Amatorzy+/Gdańsk 2018-05-23 15/16
45 Tymon Żyromski Amatorzy+/Gdańsk 2018-05-23 15/16
46 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-23 15/16
47 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-23 15/16
48 Justyna Stefanowska JUWO/Gdańsk 2018-05-26 16/16
49 Wojciech Świderski JUWO/Gdańsk 2018-05-26 16/16
50 Szymon Witkowski Pionierzy/Gdańsk 2018-05-27 15/16
51 Kinga Cioban Pionierzy/Gdańsk 2018-05-27 15/16
52 Ala Szczawińska Gdańsk 2018-06-08 15/16
53 Kalina Wojciechowska Gdańsk 2018-06-08 15/16
54 Wiktor Brodnicki Gdańsk 2018-06-08 15/16
55 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-07-25 16/16
56 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-08-25 16/16
57 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-08-25 16/16
58 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-11-13 16/16
59 Piotr Michałowski Warszawa 2018-11-13 16/16
60 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-12-26 16/16
61 Jakub Ligienza Orientop Wrocław 2018-12-26 16/16
62 Dawid Rostankowski Orientop Wrocław 2018-12-26 16/16
63 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2019-02-06 16/16
64 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-09 16/16
65 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-09 16/16
66 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-09 16/16
67 Oliwia Konefał Warszawa 2019-02-16 16/16
68 Paweł Konefał Warszawa 2019-02-16 16/16
69 Aneta Konefał Warszawa 2019-02-16 16/16
70 Włodzimierz Konefał Warszawa 2019-02-16 16/16
71 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-03-31 16/16
72 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2019-03-31 16/16
73 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im Z. Glogera 2019-05-29 16/16
74 Sławomir Otap Warszawa 2019-08-13 16/16
75 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-09-19 16/16
76 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-09-24 16/16
77 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-10-04 16/16
78 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-02-02 16/16
79 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-02-09 16/16
80 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-02-09 16/16
81 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-02-09 16/16
82 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-02-09 16/16
83 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-02-09 16/16
84 Grzegorz Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-06-26 16/16
85 Piotr Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-06-26 16/16
86 Anna Bałabuch-Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-06-26 16/16
87 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-08-22 14/16
88 Marcin Kruszczyński PTTK O/Koszalin 2020-09-11 15/16
89 Wacław Polcer Łódź 2020-09-11 16/16
90 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-09-13 15/16
91 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-23 16/16
92 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-23 16/16
93 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-23 16/16
94 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-23 16/16
95 Piotr Babula Gdańsk 2020-11-23 16/16
96 Aleksandra Barzowska Rumia 2021-01-12 15/16
97 Aleksandra Sosnowska Rumia 2021-01-12 15/16
98 Nadia Sosnowska Rumia 2021-01-12 15/16
99 Oliwia Sosnowska Rumia 2021-01-12 15/16
100 Lena Sosnowska Rumia 2021-01-12 15/16
101 Zofia Kowalska Wałcz 2021-02-01 15/16
102 Agnieszka Kowalska Wałcz 2021-02-01 15/16
103 Beata Bargiel Warszawa 2021-04-03 16/16
104 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2021-04-03 16/16
105 Monika Bargiel Warszawa 2021-04-03 16/16
106 Mateusz Bargiel Warszawa 2021-04-03 16/16
107 Ilona Śpiewak Warszawa 2021-06-04 16/16
108 Mateusz Komorowski Warszawa 2021-06-04 16/16
109 Paweł Szubert Warszawa 2021-12-05 15/16
110 Krzysztof Manthey R3NO / Gdańsk 2022-03-12 16/16
111 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-06-02 16/16
112 Andrzej Kozdrowski Ustrzyki Dolne 2022-07-07 16/16
113 Wiktoria Szewczyk Ustrzyki Dolne 2022-07-07 16/16
114 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-07-23 16/16
115 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-07-23 16/16
116 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-23 16/16
117 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-23 16/16
118 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-10-23 16/16
119 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-10-23 16/16
120 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-10-23 16/16
121 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-11-11 16/16
122 Damian Barzał Gdańsk 2022-11-11 16/16
123 Ewa Barzał Gdańsk 2022-11-11 16/16
124 Julia Gębarowska MOPI.TEAM / WARSZAWA 2023-02-16 16/16
125 Monika Gebarowska MOPI.TEAM / WARSZAWA 2023-02-16 16/16
126 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2023-02-16 16/16
127 Szymon Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2023-02-16 16/16
128 Piotr Cichy Świnoujście 2023-03-08 16/16
129 Wioletta Ziobrowska Świdnica PIT 2023-04-19 16/16
130 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-07-12 16/16
131 Agnieszka Tonkowicz Elbląg 2023-09-30 14/14
132 Piotr Frankowski Elbląg 2023-09-30 14/14
133 Kazimierz Hałas Nowa Sól 2023-10-05 16/16
134 Wojciech Drozda Warszawa 2023-10-05 16/16
135 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2024-01-01 14/14
136 Jarosław Baryluk Lusina 2024-03-07 16/16

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies