partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-04-01 25/25
II Śp. Sławomir Otap Warszawa 2018-04-01 25/25
1 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-09-09 25/25
2 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-09-09 25/25
3 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-09-09 25/25
4 Andżelika Stępniowska ToTuToTam/Świdnica 2018-09-09 25/25
5 Dominik Rużowski ToTuToTam/Świdnica 2018-09-09 25/25
6 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-09-09 25/25
7 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-09-09 25/25
8 Paweł Matjaszek ToTuToTam/Świdnica 2018-09-09 25/25
9 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-09-09 25/25
10 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-10-28 25/25
11 Piotr Michałowski Warszawa 2018-10-28 25/25
12 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-01-06 25/25
13 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-01-06 25/25
14 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-01-18 25/25
15 Anna Stefaniak NieMaŻeNieMogę/Bojano 2019-02-24 25/25
16 Dominika Dolińska HKT Azymut/Swarzędz 2019-02-24 25/25
17 Jacek Stefaniak NieMaŻeNieMogę/Bojano 2019-02-24 25/25
18 Jakub Szmania HKT Azymut/Swarzędz 2019-02-24 25/25
19 Justyna Stefaniak NieMaŻeNieMogę/Bojano 2019-02-24 25/25
20 Maciej Stefaniak NieMaŻeNieMogę/Bojano 2019-02-24 25/25
21 Rafał M. Socha HKT Azymut/Swarzędz 2019-02-24 25/25
22 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-04-21 25/25
23 Katarzyna Rojek Gdańsk 2019-04-29 25/25
24 Wojciech Rojek Gdańsk 2019-04-29 25/25
25 Beata Domin Bydgoszcz 2019-05-05 25/25
26 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-05-05 25/25
27 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-08-21 25/25
28 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-08-21 25/25
29 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-08-22 25/25
30 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-22 25/25
31 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-08-22 25/25
32 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-22 25/25
33 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-22 25/25
34 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2019-11-18 22/25
35 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-01-14 25/25
36 Jacek Gołaszewski Gdańsk 2020-01-14 25/25
37 Andrzej Półgrabski Drawsko Pomorskie 2020-02-16 25/25
38 Anna Półgrabska Drawsko Pomorskie 2020-02-16 25/25
39 Joanna Półgrabska Drawsko Pomorskie 2020-02-16 25/25
40 Krzysztof Stamm Drawsko Pomorskie 2020-02-16 25/25
41 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-06-21 21/25
42 Anna Nizioł Mierzyn 2020-06-21 21/25
43 Jan Nizioł Mierzyn 2020-06-21 21/25
44 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-06-21 21/25
45 Edward Fudro JEJ Police 2020-11-11 24/25
46 Anna Paszek North Team / Barnisław 2021-01-08 24/25
47 Mateusz Paszek North Team / Barnisław 2021-01-08 24/25
48 Tomasz Paszek North Team / Barnisław 2021-01-08 24/25
49 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-02-25 23/25
50 Agnieszka Kowalska Wałcz 2021-03-24 25/25
51 Zofia Kowalska Wałcz 2021-03-24 25/25
52 Adrian Grzybowski Podróżnicy z Minikowa 2021-05-03 25/25
53 Anita Dolata Podróżnicy z Minikowa 2021-05-03 25/25
54 Patrycja Dolata Podróżnicy z Minikowa 2021-05-03 25/25
55 Renata Dolata Podróżnicy z Minikowa 2021-05-03 25/25
56 Tomasz Dolata Podróżnicy z Minikowa 2021-05-03 25/25
57 Przemysław Nowak Poznań 2021-08-05 25/25
58 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-08-26 25/25
59 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2021-09-03 25/25
60 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2021-09-03 25/25
61 Iwona Gniewkowska Włóczykij Rumia 2021-11-13 25/25
62 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-11-13 25/25
63 Joanna Kuźba Włóczykij Rumia 2021-11-13 25/25
64 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2021-11-13 25/25
65 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-03-12 25/25
66 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-04-02 25/25
67 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-04-02 25/25
68 Magdalena Nowak Poznań 2022-06-16 25/25
69 Anna Malanowska Warszawa Klub InO STOWARZYSZE 2022-12-04 25/25
70 Barbara Szmyt Warszawa Klub InO STOWARZYSZE 2022-12-04 25/25
71 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-12-09 25/25
72 Sławomir Frynas Lublin 2022-12-09 25/25
73 Marek Koba Jaworzno 2022-12-10 25/25
74 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-09-23 25/25
75 Bogumiła Więckowska Koziegłowy 2023-11-01 25/25
76 Helena Więckowska Koziegłowy 2023-11-01 25/25
77 Luiza Więckowska Koziegłowy 2023-11-01 25/25
78 Przemysław Więckowski Koziegłowy 2023-11-01 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies