partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-08-01 28/28
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-09-08 28/28
2 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-09-09 28/28
3 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-09-09 28/28
4 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-09-09 28/28
5 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-09-09 28/28
6 Beata Domin Bydgoszcz 2018-10-15 28/28
7 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-10-15 28/28
8 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-10-29 28/28
9 Piotr Michałowski Warszawa 2018-10-29 28/28
10 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2018-12-01 28/28
11 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2018-12-01 28/28
12 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2018-12-01 28/28
13 Alicja Pospieszała Mierzyn 2018-12-29 28/28
14 Anna Nizioł Mierzyn 2018-12-29 28/28
15 Jan Nizioł Mierzyn 2018-12-29 28/28
16 Marek Pospieszała Mierzyn 2018-12-29 28/28
17 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-01-06 28/28
18 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-01-06 28/28
19 Adam Korniluk Warszawa 2019-02-03 11/28
20 Anna Korniluk Warszawa 2019-02-03 11/28
21 Błażej Dąbrowski Warszawa 2019-02-03 11/28
22 Dominika Dąbrowska Warszawa 2019-02-03 11/28
23 Jakub Dąbrowski Warszawa 2019-02-03 11/28
24 Jan Dąbrowski Warszawa 2019-02-03 11/28
25 Jan Korniluk Warszawa 2019-02-03 11/28
26 Radosław Korniluk Warszawa 2019-02-03 11/28
27 Robert Dąbrowski Warszawa 2019-02-03 11/28
28 Ada Meissner HKT Azymut/Swarzędz 2019-04-14 28/28
29 Anna Dziewiątka HKT Azymut/Swarzędz 2019-04-14 28/28
30 Elwira Socha HKT Azymut/Swarzędz 2019-04-14 28/28
31 Jakub Szmania HKT Azymut/Swarzędz 2019-04-14 28/28
32 Rafał M. Socha HKT Azymut/Swarzędz 2019-04-14 28/28
33 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2019-04-23 28/28
34 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-04-23 28/28
35 Piotr Łukaszewicz Robakowo 2019-04-23 28/28
36 Joanna Kruczek Drawsko Pomorskie 2019-06-01 24/28
37 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2019-08-17 28/28
38 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-08-20 28/28
39 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-08-22 28/28
40 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-08-22 28/28
41 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-22 20/28
42 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-08-22 28/28
43 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-22 20/28
44 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-22 20/28
45 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2019-11-19 28/28
46 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-01-17 28/28
47 Jacek Gołaszewski Gdańsk 2020-01-17 28/28
48 Andrzej Półgrabski Drawsko Pomorskie 2020-02-15 28/28
49 Anna Półgrabska Drawsko Pomorskie 2020-02-15 28/28
50 Joanna Półgrabska Drawsko Pomorskie 2020-02-15 28/28
51 Krzysztof Stamm Drawsko Pomorskie 2020-02-15 28/28
52 Przemysław Nowak Poznań 2021-01-15 27/28
53 Agnieszka Kowalska Wałcz 2021-04-11 28/28
54 Bogumiła Więckowska Koziegłowy 2021-04-11 28/28
55 Helena Więckowska Koziegłowy 2021-04-11 28/28
56 Luiza Więckowska Koziegłowy 2021-04-11 28/28
57 Przemysław Więckowski Koziegłowy 2021-04-11 28/28
58 Zofia Kowalska Wałcz 2021-04-11 28/28
59 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-08 28/28
60 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-08 28/28
61 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-08 28/28
62 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-08 28/28
63 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-08 28/28
64 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-08 28/28
65 Iwona Gniewkowska Włóczykij Rumia 2021-11-12 28/28
66 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-11-12 28/28
67 Joanna Kuźba Włóczykij Rumia 2021-11-12 28/28
68 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2021-11-12 28/28
69 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-03-05 28/28
70 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-03-05 28/28
71 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-03-06 28/28
72 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-03-11 28/28
73 Magdalena Nowak Poznań 2022-04-18 28/28
74 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-22 28/28
75 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-22 28/28
76 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-22 28/28
77 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2022-07-30 28/28
78 Jarosław Baryluk Lusina 2023-04-18 28/28
79 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-04-22 28/28
80 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-09-23 28/28
81 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-09-29 28/28
82 Edward Fudro Police 2023-11-10 28/28
83 Tomasz Rekowski Morąg 2023-12-09 28/28
84 Konrad Michalski Krosinko 2024-03-09 28/28

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies