partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Małgorzata Wojtatowicz Warszawa 2018-08-01 21/21
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2018-08-27 21/21
2 Sławomir Otap Warszawa 2018-09-12 21/21
3 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2018-09-16 21/21
4 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-09-16 21/21
5 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-09-18 21/21
6 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-09-20 21/21
7 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2018-10-16 21/21
8 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-11-01 21/21
9 Piotr Michałowski Warszawa 2018-11-01 21/21
10 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-11-05 21/21
11 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-12-25 21/21
12 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-12 21/21
13 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-12 21/21
14 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-12 21/21
15 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-12 21/21
16 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-12 21/21
17 Maciej Dec TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-12 21/21
18 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-02-03 21/21
19 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-02-03 21/21
20 Marzena Sochoń Zaścianki 2019-02-22 21/21
21 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2019-04-05 21/21
22 Maciej Zawadzki Warszawa 2019-04-05 21/21
23 Edward Fudro JEJ Police 2019-04-08 21/21
24 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-15 20/21
25 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-15 20/21
26 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-08-11 19/21
27 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-08-11 19/21
28 Anna Nizioł Mierzyn 2019-08-11 19/21
29 Jan Nizioł Mierzyn 2019-08-11 19/21
30 Beata Bargiel Warszawa 2019-08-29 21/21
31 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2019-08-29 21/21
32 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-09-21 21/21
33 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-09-21 21/21
34 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-09-21 21/21
35 Agnieszka Ksprzak Warszawa 2019-09-28 21/21
36 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-09-28 21/21
37 Jakub Kasprzak Warszawa 2019-09-28 21/21
38 Emil Jakóbiak Legionowo 2020-01-26 19/21
39 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-02-09 21/21
40 Agata Młotek Warszawa 2020-02-09 21/21
41 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-03-15 20/21
42 Szymon Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-03-18 21/21
43 Julia Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2020-03-18 21/21
44 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-03-18 21/21
45 Przemysław Witczak Warszawa 2020-05-22 21/21
46 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-01-02 21/21
47 Anna Kadłubowska KInO STOWARZYSZE 2021-03-28 21/21
48 Kasia Kadłubowska KInO STOWARZYSZE 2021-03-28 21/21
49 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-05-15 21/21
50 Grażyna Orłowska Warszawa 2021-10-27 21/21
51 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2021-10-27 21/21
52 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2021-11-16 21/21
53 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-22 21/21
54 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-22 21/21
55 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-22 21/21
56 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-22 21/21
57 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-09 21/21
58 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-05-09 21/21
59 Anna Korniluk SP 377 Warszawa 2022-05-14 21/21
60 Balcerzak Monika SP 377 Warszawa 2022-05-14 21/21
61 Baszak Antek SP 377 Warszawa 2022-05-14 21/21
62 Dominika Dąbrowska SP 377 Warszawa 2022-05-14 21/21
63 Fibakiewicz Szymek SP 377 Warszawa 2022-05-14 21/21
64 Flis Filip SP 377 Warszawa 2022-05-14 21/21
65 Korniluk Adam SP 377 Warszawa 2022-05-14 21/21
66 Korniluk Jan SP 377 Warszawa 2022-05-14 21/21
67 Kędzierski Sławek SP 377 Warszawa 2022-05-14 21/21
68 Lipińska Agnieszka SP 377 Warszawa 2022-05-14 21/21
69 Natalka Gruczek SP 377 Warszawa 2022-05-14 21/21
70 Pankowski Krzysztof SP 377 Warszawa 2022-05-14 21/21
71 Radosław Korniluk SP 377 Warszawa 2022-05-14 21/21
72 Rębacz Dawid SP 377 Warszawa 2022-05-14 21/21
73 Rębacz Patryk SP 377 Warszawa 2022-05-14 21/21
74 Yuzwa Viktoria SP 377 Warszawa 2022-05-14 21/21
75 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-07-05 21/21
76 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-24 21/21
77 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-24 21/21
78 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-10-22 21/21
79 Ania Zaremba Ursynów 2022-10-22 21/21
80 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-11-11 21/21
81 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-02-15 21/21
82 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/„Ursus” 2023-04-12 21/21
83 Anna Górecka KTM PTTK O/„Ursus” 2023-04-12 21/21
84 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-04-12 21/21
85 Barbara Krzak Szczecin 2023-04-29 21/21
86 Piotr Krzak Szczecin 2023-04-29 21/21
87 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-10-06 21/21
88 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-10-06 21/21
89 Tomasz Rekowski Morąg 2023-11-08 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies