partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-06-01 26/26
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-10-15 26/26
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-10-15 26/26
3 Zuzanna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-08-19 26/26
4 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2018-08-19 26/26
5 Andrzej Krochmal Warszawa 2018-09-11 26/26
6 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-09-16 26/26
7 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-09-16 26/26
8 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-09-16 26/26
9 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-10-21 26/26
10 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2018-10-21 26/26
11 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-10-21 26/26
12 Patryk Sojda Warszawa 2019-01-29 26/26
13 Dariusz Kucharski Warszawa 2019-01-29 26/26
14 Kamila Kucharska Warszawa 2019-01-29 26/26
15 Monika Kucharska Warszawa 2019-01-29 26/26
16 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-02-22 26/26
17 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-24 26/26
18 Dominik Pruss Kłodzko 2019-05-13 21/26
19 Michał Smoczyk Rzepin 2019-05-31 26/26
20 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-05-31 26/26
21 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-05-31 26/26
22 Jan Nizioł Mierzyn 2019-05-31 26/26
23 Anna Nizioł Mierzyn 2019-05-31 26/26
24 Marcin Kruszczyński PTTK O/Koszalin 2019-07-11 26/26
25 Lena Kruszczyńska PTTK O/Koszalin 2019-07-11 26/26
26 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-07-12 26/26
27 Piotr Michałowski Warszawa 2019-07-12 26/26
28 Joanna Jaskuła Pszcoły i Trutnie/Świdnica 2019-08-04 26/26
29 Marcin Jaskuła Pszcoły i Trutnie/Świdnica 2019-08-04 26/26
30 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2019-08-04 26/26
31 Wioletta Ziobrowska Pszcoły i Trutnie/Świdnica 2019-08-04 26/26
32 Ryszard Ziobrowski Świdnica 2019-08-04 26/26
33 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-02-01 26/26
34 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-02-01 26/26
35 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-07-12 26/26
36 Tomasz Stańczyszyn Kłodzko 2021-08-24 26/26
37 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-12-08 26/26
38 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2022-02-19 26/26
39 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-03-05 26/26
40 Grażyna Orłowska Warszawa 2022-06-04 26/26
41 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-06-04 26/26
42 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-08-06 26/26
43 Ewa Sasowska Kraków 2022-08-27 26/26
44 Marta Sasowska Kraków 2022-08-27 26/26
45 Anna Kuba Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-10-01 26/26
46 Bernadeta Żuk Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-10-01 26/26
47 Dominika Bednarska Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-10-01 26/26
48 Filip Kuba Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-10-01 26/26
49 Filip Witek Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-10-01 26/26
50 Jan Zieleń Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-10-01 26/26
51 Kacper Kaszański Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-10-01 26/26
52 Kate Konarzewski Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-10-01 26/26
53 Leon Garbicz Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-10-01 26/26
54 Magdalena Głośna - Łabędź Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-10-01 26/26
55 Michał Harasiuk Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-10-01 26/26
56 Miłosz Pędrak Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-10-01 26/26
57 Zuzanna Bogacz Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-10-01 26/26
58 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2022-12-14 26/26
59 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2023-03-03 26/26
60 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2023-03-03 26/26
61 Justyna Kuźba KKT Włóczykij / Rumia 2023-03-04 26/26
62 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2023-03-04 26/26
63 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2023-03-04 26/26
64 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2023-03-04 26/26
65 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-05-09 26/26
66 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2023-07-17 26/26
67 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2023-07-17 26/26
68 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2023-07-23 26/26
69 Arkadiusz Szymański Lubosz 2023-07-24 26/26
70 Malwina Szymańska Lubosz 2023-07-24 26/26
71 Radosław Szymański Lubosz 2023-07-24 26/26
72 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-09-29 26/26
73 Jerzy Świgoń Poznań 2023-10-10 26/26
74 Marek Koba Jaworzno 2024-01-21 26/26
75 Joanna Kuźba KKT Włóczykij Rumia 2024-02-18 26/26

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies