partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-01 20/20
II Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-01 20/20
III Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-01 20/20
1 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-18 20/20
2 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-18 20/20
3 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-18 20/20
4 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-18 20/20
5 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-18 20/20
6 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-18 20/20
7 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-08-18 20/20
8 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2018-09-08 20/20
9 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-09-18 20/20
10 Piotr Michałowski Warszawa 2018-09-18 20/20
11 Laura Łączyńska SP 110/TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-01 20/20
12 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-12-01 20/20
13 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-12-01 20/20
14 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-12-01 20/20
15 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-12-01 20/20
16 Sandra Krześniak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-12-01 20/20
17 Zuzanna Lasek Marki 2019-05-19 20/20
18 Artur Świderski Radzymin 2019-06-15 20/20
19 Ewa Świderska Radzymin 2019-06-15 20/20
20 Gosia Świderska Radzymin 2019-06-15 20/20
21 Marysia Świderska Radzymin 2019-06-15 20/20
22 Mateusz Świderski Radzymin 2019-06-15 20/20
23 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-21 7/20
24 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-21 7/20
25 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-21 7/20
26 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-21 7/20
27 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-10-06 20/20
28 Beata Domin Bydgoszcz 2020-07-15 20/20
29 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-07-15 20/20
30 Beata Bargiel Warszawa 2020-09-13 20/20
31 Dariusz Zebrowski Warszawa 2020-09-13 20/20
32 Marek Drągowski Warszawa 2020-09-13 20/20
33 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-09-13 20/20
34 Anna Pudelska Lubartów 2020-10-22 17/20
35 Krystian Fil Lubartów 2020-10-22 17/20
36 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-15 18/20
37 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-15 18/20
38 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-15 18/20
39 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-15 18/20
40 Agnieszka Hankiewicz Jastków 2021-01-10 19/20
41 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2021-05-04 20/20
42 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2021-05-04 20/20
43 Martyna Stypa Sandomierz 2021-05-09 20/20
44 Piotr Koziara Sandomierz 2021-05-09 20/20
45 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-05-30 20/20
46 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-06-01 20/20
47 Sławomir Frynas Lublin 2021-07-25 20/20
48 Adriana Sobczak-Frynas Lublin 2021-07-25 20/20
49 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-09-03 20/20
50 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-09-08 20/20
51 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-11-16 20/20
52 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-02-06 20/20
53 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-04-12 20/20
54 Beata Bogacka PTSM Lubań 2022-07-04 20/20
55 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2022-07-04 20/20
56 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-07-04 20/20
57 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-07-04 20/20
58 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-07-04 20/20
59 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-07-04 20/20
60 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-07-04 20/20
61 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-07-04 20/20
62 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-09-04 20/20
63 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-11-18 20/20
64 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-11-18 20/20
65 Anna Tym KTP NIEZALEŻNI Lublin 2023-12-26 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies