partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Małgorzata Wojtatowicz Warszawa 2018-09-01 28/28
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2018-09-27 28/28
2 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-10-21 28/28
3 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2018-10-21 28/28
4 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptus Siedlce-Strzała 2018-10-22 28/28
5 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptus Siedlce-Strzała 2018-10-22 28/28
6 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptus Siedlce-Strzała 2018-10-22 28/28
7 Sławomir Otap Warszawa 2018-10-24 28/28
8 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-11-04 28/28
9 Piotr Michałowski Warszawa 2018-11-04 28/28
10 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 28/28
11 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 28/28
12 Karolina Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 28/28
13 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 28/28
14 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 28/28
15 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 28/28
16 Andrzej Krochmal Warszawa 2018-12-16 28/28
17 Piotr Krochmal Warszawa 2018-12-16 28/28
18 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2019-03-20 28/28
19 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-04-27 28/28
20 Beata Domin Bydgoszcz 2019-04-27 28/28
21 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-04-30 28/28
22 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-04-30 28/28
23 Katarzyna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2019-04-30 28/28
24 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-07-21 28/28
25 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-07-21 28/28
26 Irena Sokół Zaścianki 2019-08-09 27/28
27 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-09-29 28/28
28 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-09-29 28/28
29 Iwona Puternicka Orientop Wrocław 2019-09-29 28/28
30 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-10-12 28/28
31 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-10-12 28/28
32 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-10-12 28/28
33 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-10-27 28/28
34 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-10-27 28/28
35 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-02-23 28/28
36 Agata Młotek Warszawa 2020-02-23 28/28
37 Szymon Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-05-17 28/28
38 Monika Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2020-05-17 28/28
39 Julia Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2020-05-17 28/28
40 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-05-17 28/28
41 Izabela Rutkowska Warszawa 2020-06-27 28/28
42 Weronika Etenkowska Warszawa 2020-07-12 28/28
43 Bartłomiej Etenkowski Warszawa 2020-07-12 28/28
44 Magdalena Łuniewska-Etenkowska Warszawa 2020-07-12 28/28
45 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-07-18 28/28
46 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-07-18 28/28
47 Alicja Wiśniewska Warszawa 2020-07-19 25/28
48 Emil Wiśniewski Warszawa 2020-07-19 25/28
49 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-11-28 28/28
50 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-01-09 28/28
51 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2021-01-30 28/28
52 Piotr Gradowski Warszawa 2021-02-20 28/28
53 Michał Grygo Warszawa 2021-02-22 28/28
54 Miłosz Drygalski Warszawa 2021-02-22 28/28
55 Piotr Gradowski Warszawa 2021-03-01 28/28
56 Piotr Osiński Warszawa 2021-04-18 28/28
57 Anna Matz Warszawa 2021-05-03 28/28
58 Wojciech Matz Warszawa 2021-05-03 28/28
59 Przemysław Witczak Warszawa 2021-05-12 28/28
60 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2021-05-27 28/28
61 Grażyna Orłowska Warszawa 2021-05-27 28/28
62 Korniluk Adam Warszawa 2021-07-14 28/28
63 Korniluk Anna Warszawa 2021-07-14 28/28
64 Korniluk Jan Warszawa 2021-07-14 28/28
65 Korniluk Radosław Warszawa 2021-07-14 28/28
66 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-09-11 28/28
67 Dominika Dąbrowska SP 377 Warszawa 2021-11-07 28/28
68 Gruczek Natalia SP 377 Warszawa 2021-11-07 28/28
69 Kozłowska Anna SP 377 Warszawa 2021-11-07 28/28
70 Kędzierski Sławomir SP 377 Warszawa 2021-11-07 28/28
71 Lipińska Agnieszka SP 377 Warszawa 2021-11-07 28/28
72 Piechal Julia SP 377 Warszawa 2021-11-07 28/28
73 Popławska Aleksandra SP 377 Warszawa 2021-11-07 28/28
74 Rębacz Dawid SP 377 Warszawa 2021-11-07 28/28
75 Rębacz Patryk SP 377 Warszawa 2021-11-07 28/28
76 Selder Weronika SP 377 Warszawa 2021-11-07 28/28
77 Szope Róża SP 377 Warszawa 2021-11-07 28/28
78 Urbański Filip SP 377 Warszawa 2021-11-07 28/28
79 Wesserling Cyprian SP 377 Warszawa 2021-11-07 28/28
80 Wesserling Norbert SP 377 Warszawa 2021-11-07 28/28
81 Wyrozębski Michał SP 377 Warszawa 2021-11-07 28/28
82 Yuzva Dmitro SP 377 Warszawa 2021-11-07 28/28
83 Yuzva Taras SP 377 Warszawa 2021-11-07 28/28
84 Yuzva Viktoriia SP 377 Warszawa 2021-11-07 28/28
85 Łępicka Emilia SP 377 Warszawa 2021-11-07 28/28
86 Mariusz Pietrzak Piastów 2022-02-06 28/28
87 Roman Pietrzak Warszawa 2022-02-06 28/28
88 Leszek Adamski Warszawa 2022-03-14 26/26
89 Szymon Górka Warszawa 2022-04-17 28/28
90 Izabella Sierzputowska UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2022-05-03 28/28
91 Michał Umiński UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2022-05-03 28/28
92 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-07 28/28
93 Adam Ratyński Warszawa 2022-05-07 28/28
94 Artur Woszak Warszawa 2022-05-07 28/28
95 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-05-07 28/28
96 Małgorzata Załubiniak Warszawa 2022-05-07 28/28
97 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-05-21 28/28
98 Ania Zaremba Ursynów 2022-05-21 28/28
99 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-06-23 28/28
100 Anna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2022-09-04 28/28
101 Beata Bigos Poniatowa 2023-03-19 28/28
102 Robert Bigos Poniatowa 2023-03-19 28/28
103 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-04-14 28/28
104 Tomasz Rekowski Morąg 2023-10-17 28/28
105 Zuzanna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2024-01-02 28/28
106 Agata Foryś Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
107 Aleksandra Pajkowska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
108 Amadeusz Kozar Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
109 Amelia Zalewska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
110 Antoni Gliwiński Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
111 Błażej Plewka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
112 Czarek Zadrożny Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
113 Damian Murach Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
114 Eryk Piętka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
115 Filip Olszewski Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
116 Gloria Bienias Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
117 Helena Różycka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
118 Ireneusz Czarnocki Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
119 Jakub Gańko Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
120 Jakub Sanetas Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
121 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
122 Karol Różycki Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
123 Kuba Pajkowski Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
124 Kuba Rudnik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
125 Laura Sęktas Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
126 Liliana Olszewska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
127 Magdalena Mossakowska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
128 Maja Księżopolska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
129 Nikola Kiełczewska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
130 Olga Dębska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
131 Piotr Przybysz Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
132 Ryszard Bienias Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
133 Sandra Kiełczewska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
134 Stanisław Szeląg Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
135 Stefania Serafin Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
136 Szymon Małaniak Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
137 Szymon Sołtys Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
138 Wiktoria Kulesza Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
139 Łucja Sęktas Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-22 27/27
140 Jan Zarański ZARAN 2024-02-25 27/27
141 Katarzyna Zarańska ZARAN 2024-02-25 27/27
142 Krzysztof Zarański ZARAN 2024-02-25 27/27
143 Piotr Zarański ZARAN 2024-02-25 27/27
144 Wiesław Szlachta Warszawa 2024-03-29 28/28

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies