partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-10-01 28/28
1 Beata Domin Bydgoszcz 2018-10-15 28/28
2 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-10-15 28/28
3 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-01-06 28/28
4 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-01-06 28/28
5 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2019-05-03 28/28
6 Anna Dziewiątka HKT Azymut/Swarzędz 2019-05-24 28/28
7 Filip Kopczyński HKT Azymut/Swarzędz 2019-05-24 28/28
8 Jakub Szmania HKT Azymut/Swarzędz 2019-05-24 28/28
9 Kajetan Kopczyński HKT Azymut/Swarzędz 2019-05-24 28/28
10 Krystyna Kopczyńska HKT Azymut/Swarzędz 2019-05-24 28/28
11 Marta Kopczyńska HKT Azymut/Swarzędz 2019-05-24 28/28
12 Rafał M. Socha HKT Azymut/Swarzędz 2019-05-24 28/28
13 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2019-08-17 28/28
14 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-08-23 28/28
15 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-08-23 28/28
16 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2019-11-18 26/28
17 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-01-16 28/28
18 Jacek Gołaszewski Gdańsk 2020-01-16 28/28
19 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-05-29 28/28
20 Piotr Michałowski Warszawa 2020-05-29 28/28
21 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-02-25 28/28
22 Agnieszka Kowalska Wałcz 2021-03-24 28/28
23 Zofia Kowalska Wałcz 2021-03-24 28/28
24 Przemysław Nowak Poznań 2021-07-24 28/28
25 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2021-08-31 27/27
26 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2021-08-31 27/27
27 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-03-12 28/28
28 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-04-02 28/28
29 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-04-02 28/28
30 Magdalena Nowak Poznań 2022-04-16 28/28
31 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-22 28/28
32 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-22 28/28
33 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-22 28/28
34 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-01-29 28/28
35 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-01-29 28/28
36 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-03-21 28/28
37 Jarosław Baryluk Lusina 2023-04-18 28/28
38 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-09-23 28/28
39 Andrzej Pochopień Stryszaa 2023-10-06 28/28
40 Konrad Michalski Krosinko 2024-03-03 28/28

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies