partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2018-03-01 26/26
II Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2018-03-01 26/26
1 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2018-09-11 26/26
2 Krzysztof Oziewicz Braniewo 2018-09-11 26/26
3 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-11-11 26/26
4 Piotr Michałowski Warszawa 2018-11-11 26/26
5 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-12-02 26/26
6 Rafał M. Socha HKT Azymut/Swarzędz 2019-07-09 26/26
7 Elwira Socha HKT Azymut/Swarzędz 2019-07-09 26/26
8 Marek Klonowski Brodnica 2019-07-14 26/26
9 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-07-30 26/26
10 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-07-30 26/26
11 Małgorzata Konieczka Gdynia 2019-09-14 26/26
12 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-09-14 26/26
13 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2019-09-14 26/26
14 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2019-09-14 26/26
15 Beata Bargiel Warszawa 2020-05-02 26/26
16 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-05-02 26/26
17 Monika Bargiel Warszawa 2020-05-02 26/26
18 Łukasz Budek Warszawa 2020-05-02 26/26
19 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-05-29 26/26
20 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-28 25/26
21 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-28 25/26
22 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-28 25/26
23 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-28 25/26
24 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2020-11-16 26/26
25 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2021-07-10 26/26
26 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2021-07-10 26/26
27 Karolina Borejko TiPi/Warszawa 2021-07-18 25/25
28 Małgorzata Borejko TiPi/Warszawa 2021-07-18 25/25
29 Paulina Borejko TiPi/Warszawa 2021-07-18 25/25
30 Tomasz Borejko TiPi/Warszawa 2021-07-18 25/25
31 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2021-08-28 26/26
32 Kamil Jackiewicz HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2021-08-28 26/26
33 Olga Gazda HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2021-08-28 26/26
34 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2021-09-09 26/26
35 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2021-09-10 26/26
36 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-09-12 26/26
37 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2021-09-12 26/26
38 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-09-12 26/26
39 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-09-12 26/26
40 Przemysław Nowak Poznań 2021-09-17 24/24
41 Bartłomiej Mazan Szczecin 2021-09-29 26/26
42 Kacper Mazan Szczecin 2021-09-29 26/26
43 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-04-30 26/26
44 Bogdan Tymiński Leśna 2023-07-27 26/26
45 Kacper Tymiński Leśna 2023-07-27 26/26
46 Karina Tymińska Leśna 2023-07-27 26/26
47 Marta Tymińska Leśna 2023-07-27 26/26
48 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-07-29 26/26
49 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-08-13 26/26

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies