partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2018-09-02 16/16
1 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-12-09 16/16
2 Tomasz Gronau Warszawa 2018-12-09 16/16
3 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-12-09 16/16
4 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-04-24 16/16
5 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2019-05-15 16/16
6 Tadeusz Otap Lublin 2019-05-15 16/16
7 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-10-18 16/16
8 Piotr Michałowski Warszawa 2019-10-18 16/16
9 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-11-10 12/16
10 Anna Nizioł Mierzyn 2019-11-10 12/16
11 Jan Nizioł Mierzyn 2019-11-10 12/16
12 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-11-10 12/16
13 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2020-09-28 16/16
14 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2020-09-29 16/16
15 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2020-10-01 16/16
16 Agnieszka Kowalska Wałcz 2020-10-04 16/16
17 Zofia Kowalska Wałcz 2020-10-04 16/16
18 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2021-05-07 16/16
19 Edward Fudro Police 2021-10-24 16/16
20 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-03-04 16/16
21 Marcin Szajko EV Szajko 2022-04-25 16/16
22 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/ "Ursus" 2022-04-30 16/16
23 Anna Górecka KTM PTTK O/ "Ursus" 2022-04-30 16/16
24 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2022-07-03 16/16
25 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-07-03 16/16
26 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2022-07-03 16/16
27 Agnieszka Osmelak Szczecin 2022-07-31 16/16
28 Leszek Osmelak Szczecin 2022-07-31 16/16
29 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-10-03 16/16
30 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-10-03 16/16
31 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-12-07 16/16
32 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-02-04 16/16
33 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-03-24 16/16
34 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-03-24 16/16
35 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2023-06-10 16/16
36 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-06-22 16/16
37 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-06-22 16/16
38 Konrad Michalski Krosinko 2023-11-18 16/16
39 Adam Źrebiec SKKT Gryphus Szczecin 2023-12-29 16/16
40 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2023-12-29 16/16
41 Beata Źrebiec SKKT Gryphus Szczecin 2023-12-29 16/16
42 Bożena Stępień SKKT Gryphus Szczecin 2023-12-29 16/16
43 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2023-12-29 16/16
44 Mariola Muchla SKKT Gryphus Szczecin 2023-12-29 16/16
45 Ryszard Muchla SKKT Gryphus Szczecin 2023-12-29 16/16
46 Teresa Graczyk SKKT Gryphus Szczecin 2023-12-29 16/16
47 Wiesław Graczyk SKKT Gryphus Szczecin 2023-12-29 16/16
48 Piotr Cichy Świnoujście 2024-03-01 16/16

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies