partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-04-29 30/30
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2018-10-21 30/30
2 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2018-10-21 30/30
3 Agnieszka Ćmiel GKT Cyrkino 2018-11-16 30/30
4 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-11-16 30/30
5 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-11-16 30/30
6 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-11-16 30/30
7 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2018-11-16 30/30
8 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-12-07 30/30
9 Joanna Kośnik Wołomin 2018-12-07 30/30
10 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2018-12-07 30/30
11 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-02-06 30/30
12 Piotr Michałowski Warszawa 2019-02-06 30/30
13 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-04-20 30/30
14 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-04-20 30/30
15 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-04-20 30/30
16 Jacek Treichel WK ""OSeSeK"" PTTK Grudziądz" 2019-04-22 30/30
17 Marlena Treichel WK ""OSeSeK"" PTTK Grudziądz" 2019-04-22 30/30
18 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-04-28 30/30
19 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-04-28 30/30
20 Marek Klonowski Brodnica 2019-05-26 30/30
21 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-11-23 30/30
22 Joanna Kuźba Rumia 2021-01-10 30/30
23 Justyna Kuźba Rumia 2021-01-10 30/30
24 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-01-10 30/30
25 Edward Fudro Police 2021-06-13 30/30
26 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-06-26 30/30
27 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-06-26 30/30
28 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 30/30
29 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 30/30
30 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 30/30
31 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 30/30
32 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 30/30
33 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 30/30
34 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-07-26 30/30
35 Anna Pruś Zielonka 2021-08-02 30/30
36 Małgorzata Pruś Zielonka 2021-08-02 30/30
37 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-08-11 30/30
38 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-03-01 30/30
39 Ania Zaremba Ursynów 2022-03-01 30/30
40 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-03-25 30/30
41 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2022-04-18 29/30
42 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2022-04-19 29/30
43 Wojciech Drozda Warszawa 2022-07-01 30/30
44 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-07-15 28/28
45 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-07-15 28/28
46 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-07-15 28/28
47 Tomasz Gronau Warszawa 2022-07-15 28/28
48 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-07-30 27/27
49 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-07-30 27/27
50 BOGUMIŁA WIĘCKOWSKA KOZIEGŁOWY 2022-08-13 26/26
51 HELENA WIĘCKOWSKA KOZIEGŁOWY 2022-08-13 26/26
52 LUIZA WIĘCKOWSKA KOZIEGŁOWY 2022-08-13 26/26
53 PRZEMYSŁAW WIĘCKOWSKI KOZIEGŁOWY 2022-08-13 26/26
54 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-01-04 30/30
55 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2023-02-18 28/28
56 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-02-19 30/30
57 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-02-20 30/30
58 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-02-23 30/30
59 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-04-23 30/30
60 Beata Bigos Poniatowa 2023-04-29 30/30
61 Robert Bigos Poniatowa 2023-04-29 30/30
62 Jarosław Baryluk Lusina 2023-08-02 30/30
63 Tomasz Skowroński TSA 2023-08-14 9/30
64 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-08-26 30/30
65 Jan Kamiński PTTK "KLIMEK" Grudziądz 2024-03-02 30/30

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies