partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2018-08-02 18/18
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-12-02 18/18
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-12-02 18/18
3 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-12-06 18/18
4 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-24 18/18
5 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-05-19 18/18
6 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2019-05-19 18/18
7 Sandra Matyszczyk ToTuToTam/Świdnica 2019-05-19 18/18
8 Ewa Matyszczyk-Borońska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-05-19 18/18
9 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-05-26 13/18
10 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-05-26 13/18
11 Jan Nizioł Mierzyn 2019-05-26 13/18
12 Anna Nizioł Mierzyn 2019-05-26 13/18
13 Dominik Pruss Kłodzko 2019-06-28 18/18
14 Bartosz Lückman Traperzy/Kłodzko 2019-07-05 18/18
15 Piotr Michałowski Warszawa 2019-07-14 18/18
16 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-07-14 18/18
17 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-08-03 18/18
18 Paulina Żygadło Orientop Wrocław 2019-08-03 18/18
19 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2019-08-03 18/18
20 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-01-24 18/18
21 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2020-02-15 17/18
22 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-15 17/18
23 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-15 17/18
24 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-05-17 18/18
25 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-05-17 18/18
26 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2020-09-20 18/18
27 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-06-23 18/18
28 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2023-07-02 18/18
29 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2023-07-02 18/18
30 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2023-07-02 18/18
31 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2023-07-02 18/18
32 Anna Chmielewska Namysłów 2023-07-06 18/18
33 Hanna Chmielewska Kamienna 2023-07-06 18/18
34 Julia Chmielewska Namysłów 2023-07-06 18/18
35 Olga Chmielewska Namysłów 2023-07-06 18/18
36 Paweł Chmielewski Namysłów 2023-07-06 18/18
37 Sławomir Frynas Lublin 2023-07-08 18/18
38 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-11-12 18/18
39 Michał Lückman Kłodzko 2024-02-10 18/18
40 Marek Koba Jaworzno 2024-03-01 17/17
41 Martyna Stypa Sandomierz 2024-03-05 18/18
42 Piotr Koziara Sandomierz 2024-03-05 18/18
43 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2024-03-16 18/18
44 Honorata Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2024-03-16 18/18
45 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2024-03-16 18/18
46 Wojciech Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2024-03-16 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies