partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2018-08-02 21/21
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-12-02 21/21
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-12-02 21/21
3 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-12-05 21/21
4 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-24 21/21
5 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-05-19 21/21
6 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2019-05-19 21/21
7 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2019-05-19 21/21
8 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2019-05-19 21/21
9 Andżelika Stępniowska ToTuToTam/Świdnica 2019-05-19 21/21
10 Dominik Różowski ToTuToTam/Świdnica 2019-05-19 21/21
11 Hania Dębek ToTuToTam/Świdnica 2019-05-19 21/21
12 Karolina Tyńska ToTuToTam/Świdnica 2019-05-19 21/21
13 Angelika Borońska ToTuToTam/Świdnica 2019-05-19 21/21
14 Sandra Matyszczyk ToTuToTam/Świdnica 2019-05-19 21/21
15 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2019-05-19 21/21
16 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-05-19 21/21
17 Ewa Matyszczyk-Borońska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-05-19 21/21
18 Dominik Pruss Kłodzko 2019-06-28 20/21
19 Bartosz Lückman Traperzy/Kłodzko 2019-07-05 21/21
20 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-07-14 21/21
21 Piotr Michałowski Warszawa 2019-07-14 21/21
22 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-08-03 21/21
23 Paulina Żygadło Orientop Wrocław 2019-08-03 21/21
24 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2019-08-03 21/21
25 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-01-24 21/21
26 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-16 21/21
27 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-16 21/21
28 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-05-17 21/21
29 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-05-17 21/21
30 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-08-26 20/21
31 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2020-09-10 21/21
32 Agnieszka Klimas-Tyńska Świdnica 2020-11-02 21/21
33 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2021-05-17 21/21
34 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-06-23 21/21
35 Jolanta Lucima PTTK Strzelin 2021-08-10 21/21
36 Krzysztof Lucima PTTK Strzelin 2021-08-10 21/21
37 Marysia Lucima PTTK Strzelin 2021-08-10 21/21
38 Anna Chmielewska Namysłów 2023-06-04 21/21
39 Paweł Chmielewski Namysłów 2023-06-04 21/21
40 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2023-07-02 21/21
41 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2023-07-02 21/21
42 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2023-07-02 21/21
43 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2023-07-02 21/21
44 Sławomir Frynas Lublin 2023-07-08 21/21
45 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-11-12 21/21
46 Michał Lückman Kłodzko 2024-02-10 21/21
47 Agnieszka Baryluk Lusina 2024-02-18 21/21
48 Igor Baryluk Lusina 2024-02-18 21/21
49 Jarosław Baryluk Lusina 2024-02-18 21/21
50 Marek Koba Jaworzno 2024-03-01 21/21
51 Martyna Stypa Sandomierz 2024-03-05 21/21
52 Piotr Koziara Sandomierz 2024-03-05 21/21
53 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2024-03-16 21/21
54 Honorata Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2024-03-16 21/21
55 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2024-03-16 21/21
56 Wojciech Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2024-03-16 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies