partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Justyna Kuźba Włóczykij/Rumia 2018-05-12 18/18
II Joanna Kuźba Włóczykij/Rumia 2018-05-12 18/18
1 Anna Dettlaff UKS Włóczykij 2018-05-20 15/18
2 Artur Fankidejski UKS Włóczykij 2018-05-20 15/18
3 Anna Stefaniak NieMaŻeNieMogę 2018-05-20 17/18
4 Dominika Welz WATAHA 2018-05-21 18/18
5 Piotr Bładzikowski WATAHA 2018-05-21 18/18
6 Waldemar Jankowski Gandalf/Gdynia 2018-05-22 17/18
7 Maciej Stefaniak NieMaŻeNieMogę 2018-05-25 17/18
8 Justyna Stefaniak NieMaŻeNieMogę 2018-05-25 17/18
9 Robert Stefaniak NieMaŻeNieMogę 2018-05-25 17/18
10 Jacek Stefaniak NieMaŻeNieMogę 2018-05-25 17/18
11 Rafał Grubba Skandaliści 2018-05-27 15/18
12 Szymon Witkowski Pionierzy/Gdańsk 2018-05-27 17/18
13 Kinga Cioban Pionierzy/Gdańsk 2018-05-27 17/18
14 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-05-27 18/18
15 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-27 18/18
16 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-27 18/18
17 Piotr Michałowski Warszawa 2018-11-12 18/18
18 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-11-12 18/18
19 Anna Górecka KTM PTTT O/Ursus 2019-02-02 18/18
20 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTT O/Ursus 2019-02-02 18/18
21 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-04-27 18/18
22 Sławomir Otap Warszawa 2019-08-14 18/18
23 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-10-14 18/18
24 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-06-13 16/18
25 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-09-13 18/18
26 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-19 16/18
27 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-19 16/18
28 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-19 16/18
29 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-19 16/18
30 Katarzyna Klimowicz Gdańsk 2020-11-29 18/18
31 Piotr Babula Gdańsk 2020-11-29 18/18
32 Wacław Polcer Oddział Nauczycielski PTTK w Łodzi 2021-05-10 18/18
33 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2021-10-28 18/18
34 Damian Murach Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
35 Olga Pechcin Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
36 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
37 Iwona Sawicka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
38 Kuba Rudnik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
39 Wojtek Wronowski Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
40 Nikola Kiełczewska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
41 Hanna Suchecka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
42 Maja Księżopolska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
43 Karol Różycki Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
44 Kornelia Wojtasik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
45 Julia Rudnik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
46 Olga Dębska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
47 Julianna Juszczak Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
48 Łucja Sęktas Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
49 Filip Brandota Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
50 Helena Różycka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
51 Izabela Więsik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
52 Igor Więsik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
53 Magdalena Mossakowska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
54 Żaneta Kowalska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
55 Siestrzykowska Oliwia Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
56 Jałocha Wiktoria Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
57 Oliwia Lipinska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
58 Kożuchowska Magdalena Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
59 Braulinska Daria Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
60 Bartnicka Weronika Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
61 Kesler Marta Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
62 Sokół Amelia Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
63 Delegacz Emilia Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
64 Sadoch Ola Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
65 Adamczyk Julia Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
66 Marcel Kępka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
67 Marcel Siestrzykowski Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
68 Paweł Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
69 Jakub Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
70 Sebastian Płochocki Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
71 Wojtek Kopka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-09 18/18
72 Krzysztof Manthey R3NO / Gdańsk 2022-02-24 18/18
73 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-05-15 18/18
74 Wanda Sipurzyńska Gdynia 2022-05-15 18/18
75 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-08-06 18/18
76 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-08-06 18/18
77 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-08-28 18/18
78 Zofia Kowalska Wałcz 2022-08-28 18/18
79 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-25 18/18
80 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-25 18/18
81 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-11-12 18/18
82 Krzysztof Truszczyński Iława 2023-08-11 18/18
83 Marzenna Kuca PTTK Iława 2023-08-11 18/18
84 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-09-10 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies