partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-09-28 21/21
1 Piotr Michałowski Warszawa 2018-11-12 21/21
2 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-11-12 21/21
3 Waldemar Jankowski Gdynia 2018-11-12 21/21
4 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-12-30 21/21
5 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-12-30 21/21
6 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-04-27 21/21
7 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-05-04 21/21
8 Janusz Olbrycht Warszawa 2019-05-04 21/21
9 Daniel Halicki Szczecin 2019-07-05 21/21
10 Oliwia Konefał Warszawa 2019-07-06 21/21
11 Paweł Konefał Warszawa 2019-07-06 21/21
12 Aneta Konefał Warszawa 2019-07-06 21/21
13 Włodzimierz Konefał Warszawa 2019-07-06 21/21
14 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-07-11 21/21
15 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-09-16 21/21
16 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-10-17 21/21
17 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-01-02 21/21
18 Małgorzata Arendt Rumia 2020-01-02 21/21
19 Joanna Kuźba Rumia 2020-01-02 21/21
20 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-01-19 21/21
21 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2020-08-08 21/21
22 Jacek Kasprzak Warszawa 2020-08-08 21/21
23 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-08-18 21/21
24 Przemysław Witczak Warszawa 2020-08-30 20/21
25 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-09-10 20/21
26 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-20 17/21
27 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-20 17/21
28 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-20 17/21
29 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-20 17/21
30 Katarzyna Klimowicz Gdańsk 2020-11-22 21/21
31 Piotr Babula Gdańsk 2020-11-22 21/21
32 Maciej Niepomnik Tadzino / Zeberki 2021-03-06 21/21
33 Alicja Niepomnik Tadzino / Zeberki 2021-03-06 21/21
34 Antonia Niepomnik Tadzino / Zeberki 2021-03-06 21/21
35 Elżbieta Myślak Tadzino / Zeberki 2021-03-06 21/21
36 Rozalia Maszota Rumia 2021-06-02 21/21
37 Ola Jachowska Rumia 2021-06-02 21/21
38 Sara Strosin Rumia 2021-06-02 21/21
39 Paulina Elandt Rumia 2021-06-02 21/21
40 Nikola Richter Rumia 2021-06-02 21/21
41 Sandra Szmygin Rumia 2021-06-02 21/21
42 Wiktoria Wrosz Rumia 2021-06-02 21/21
43 Kacper Meńko Rumia 2021-06-02 21/21
44 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2021-10-30 21/21
45 Krzysztof Manthey R3NO / Gdańsk 2022-01-22 21/21
46 Damian Murach Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
47 Olga Pechcin Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
48 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
49 Iwona Sawicka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
50 Kamil Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
51 Kuba Rudnik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
52 Wojtek Wronowski Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
53 Nikola Kiełczewska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
54 Hanna Suchecka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
55 Maja Księżopolska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
56 Karol Różycki Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
57 Kornelia Wojtasik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
58 Julia Rudnik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
59 Olga Dębska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
60 Julianna Juszczak Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
61 Łucja Sęktas Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
62 Filip Brandota Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
63 Helena Różycka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
64 Izabela Więsik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
65 Igor Więsik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
66 Magdalena Mossakowska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
67 Żaneta Kowalska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
68 Siestrzykowska Oliwia Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
69 Jałocha Wiktoria Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
70 Oliwia Lipinska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
71 Kożuchowska Magdalena Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
72 Braulinska Daria Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
73 Bartnicka Weronika Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
74 Kesler Marta Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
75 Sokół Amelia Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
76 Delegacz Emilia Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
77 Sadoch Ola Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
78 Adamczyk Julia Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
79 Marcel Kępka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
80 Marcel Siestrzykowski Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
81 Paweł Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
82 Jakub Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
83 Sebastian Płochocki Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
84 Wojtek Kopka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 21/21
85 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-06-18 21/21
86 Jakub Kaczyński Klub InO Neptun Gdańsk 2022-06-25 21/21
87 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-08-06 21/21
88 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-08-06 21/21
89 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-08-28 18/18
90 Zofia Kowalska Wałcz 2022-08-28 18/18
91 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-24 21/21
92 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-24 21/21
93 Agata Maj Sokoły Wędrowne/Gdynia 2022-10-25 21/21
94 Mieszko Gawałkiewicz Skierniewice 2022-10-30 19/19
95 Ula Gawałkiewicz Skierniewice 2022-10-30 19/19
96 Łucja Gawałkiewicz Skierniewice 2022-10-30 19/19
97 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2022-10-31 19/19
98 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-11-12 21/21
99 Grażyna Orłowska Warszawa 2023-01-19 21/21
100 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-01-19 21/21
101 Julia Gębarowska MOPI.TEAM / WARSZAWA 2023-02-15 21/21
102 Monika Gebarowska MOPI.TEAM / WARSZAWA 2023-02-15 21/21
103 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2023-02-15 21/21
104 Szymon Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2023-02-15 21/21
105 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-07-09 21/21
106 Beata Bigos Poniatowa 2023-08-15 19/19
107 Robert Bigos Poniatowa 2023-08-15 19/19
108 Wojciech Drozda Warszawa 2023-10-08 19/19
109 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-12-09 21/21
110 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-12-09 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies