partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Ryszard Ratajczak Urząd Gminy Nowy Tomyśl 2018-07-01 20/20
II Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-07-01 20/20
1 Agnieszka Ćmiel GKT Cyrkino 2018-12-07 20/20
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-12-07 20/20
3 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-12-07 20/20
4 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-10 20/20
5 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-10 20/20
6 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-03-15 20/20
7 Piotr Michałowski Warszawa 2020-03-15 20/20
8 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2020-05-31 20/20
9 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2020-05-31 20/20
10 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2020-05-31 20/20
11 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-06-01 18/20
12 Anna Nizioł Mierzyn 2020-06-01 18/20
13 Jan Nizioł Mierzyn 2020-06-01 18/20
14 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-06-01 18/20
15 Agnieszka Osmelak Szczecin 2020-06-12 20/20
16 Leszek Osmelak Szczecin 2020-06-12 20/20
17 Beata Grobelna Gdańsk 2020-08-06 20/20
18 Joanna Kuźba Rumia 2020-08-06 20/20
19 Nadia Sosnowska Rumia, Leśniewo 2021-02-07 20/20
20 Nikodem Stosik Rumia, Leśniewo 2021-02-07 20/20
21 Witold Kłeczek Rumia, Leśniewo 2021-02-07 20/20
22 Magdalena Nowak Poznań 2022-06-12 20/20
23 Agnieszka Podgruszewska Międzychód 2022-07-25 20/20
24 Alan Parulski Międzychód 2022-07-25 20/20
25 Lena Podgruszewska Międzychód 2022-07-25 20/20
26 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne 2022-10-06 19/19
27 Ada Meissner HKT Azymut / Swarzędz 2022-10-26 20/20
28 Anna Dziewiątka HKT Azymut / Swarzędz 2022-10-26 20/20
29 Dominika Dolińska HKT Azymut / Swarzędz 2022-10-26 20/20
30 Jakub Szmania HKT Azymut / Swarzędz 2022-10-26 20/20
31 Rafał M. Socha HKT Azymut / Swarzędz 2022-10-26 20/20
32 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-10-30 20/20
33 Zofia Kowalska Wałcz 2022-10-30 20/20
34 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-06-03 20/20
35 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-06-03 20/20
36 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-06-13 20/20
37 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-07-06 20/20
38 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-07-21 20/20
39 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2023-07-21 20/20
40 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-07-21 20/20
41 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-07-21 20/20
42 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-07-21 20/20
43 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2023-07-21 20/20
44 Wojciech Kowalkowski(Fijewo) PTTK Iława, Fijewo 2023-07-21 20/20
45 Elżbieta Kaznowska-Maciążek AZYMUT Lublin 2023-07-21 20/20
46 Wojciech Drozda Warszawa 2023-07-22 20/20
47 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2023-07-22 20/20
48 Jarosław Baryluk Lusina 2023-08-10 20/20
49 Konrad Michalski Krosinko 2023-11-04 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies