partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Maria Lamcha Nowy Tomyśl 2018-07-01 16/16
II Ryszard Ratajczak Urząd Gminy Nowy Tomyśl 2018-07-01 16/16
III Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-07-01 16/16
1 Agnieszka Ćmiel GKT Cyrkino 2018-12-07 16/16
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-12-07 16/16
3 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-12-07 16/16
4 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-14 16/16
5 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-14 16/16
6 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-03-15 12/16
7 Piotr Michałowski Warszawa 2020-03-15 12/16
8 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2020-05-31 15/16
9 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2020-05-31 15/16
10 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2020-05-31 15/16
11 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-06-01 13/16
12 Anna Nizioł Mierzyn 2020-06-01 13/16
13 Jan Nizioł Mierzyn 2020-06-01 13/16
14 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-06-01 13/16
15 Agnieszka Osmelak Szczecin 2020-06-13 13/16
16 Leszek Osmelak Szczecin 2020-06-13 13/16
17 Beata Grobelna Gdańsk 2020-08-06 12/16
18 Joanna Kuźba Rumia 2020-08-06 12/16
19 Agnieszka Podgruszewska Międzychód 2022-07-25 16/16
20 Alan Parulski Międzychód 2022-07-25 16/16
21 Lena Podgruszewska Międzychód 2022-07-25 16/16
22 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-10-30 16/16
23 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne 2022-10-30 16/16
24 Zofia Kowalska Wałcz 2022-10-30 16/16
25 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-06-03 16/16
26 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-06-03 16/16
27 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-06-13 16/16
28 Elżbieta Kaznowska-Maciążek AZYMUT Lublin 2023-07-21 12/16
29 Wojciech Drozda Warszawa 2023-07-22 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies