partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Justyna Kuźba Włóczykij/Rumia 2018-05-01 16/16
II Joanna Kuźba Włóczykij/Rumia 2018-05-01 16/16
1 Kornelia Nowicka-Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-19 16/16
2 Tadeusz Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-19 16/16
3 Alicja Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-19 16/16
4 Aleksandra Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-19 16/16
5 Michał Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-19 16/16
6 Marta Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-19 16/16
7 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-19 16/16
8 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-05-20 16/16
9 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-20 16/16
10 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-20 16/16
11 Adriana Żyromska AMATORZY +/Gdańsk 2018-05-20 16/16
12 Mikołaj Żyromski AMATORZY +/Gdańsk 2018-05-20 16/16
13 Wojciech Żyromski AMATORZY +/Gdańsk 2018-05-20 16/16
14 Iga Żyromska AMATORZY +/Gdańsk 2018-05-20 16/16
15 Tymon Żyromski AMATORZY +/Gdańsk 2018-05-20 16/16
16 Dominika Welz WATAHA 2018-05-20 16/16
17 Piotr Bładzikowski WATAHA 2018-05-20 16/16
18 Tomasz Rogacki Gdańsk 2018-05-20 16/16
19 Mariola Rogacka Gdańsk 2018-05-20 16/16
20 Mikołaj Rogacki Gdańsk 2018-05-20 16/16
21 Hubert Rogacki Gdańsk 2018-05-20 16/16
22 Szymon Rogacki Gdańsk 2018-05-20 16/16
23 Bartłomiej Rogacki Gdańsk 2018-05-20 16/16
24 Wojciech Rogacki Gdańsk 2018-05-20 16/16
25 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-01-26 16/16
26 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-01-26 16/16
27 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-09 16/16
28 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-09 16/16
29 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-09 16/16
30 Piotr Michałowski Warszawa 2019-03-29 16/16
31 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-03-29 16/16
32 Ewa Świderska Radzymin 2019-06-06 12/16
33 Artur Świderski Radzymin 2019-06-06 12/16
34 Marysia Świderska Radzymin 2019-06-06 12/16
35 Gosia Świderska Radzymin 2019-06-06 12/16
36 Mateusz Świderski Radzymin 2019-06-06 12/16
37 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-10-31 16/16
38 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-26 16/16
39 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-26 16/16
40 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-26 16/16
41 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-26 16/16
42 Marek Klonowski Brodnica 2021-03-14 16/16
43 Hubert Klonowski Brodnica 2021-03-14 16/16
44 Justyna Filipska Brodnica 2021-03-14 16/16
45 Krzysztof Paruch Wagonowcy Świdnica 2021-06-01 16/16
46 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2021-06-01 16/16
47 Wacław Polcer Łódz 2021-09-11 16/16
48 Mirosława Firmowska-Milewska Oddział Łódź-Polesie w Łodzi 2021-11-29 16/16
49 Beata Kaczor Na Szage / Poznań 2022-02-19 16/16
50 Jakub Nowysz Na Szage / Szczecin 2022-02-19 16/16
51 Andrzej Kozdrowski Ustrzyki Dolne 2022-07-08 16/16
52 Wiktoria Szewczyk Ustrzyki Dolne 2022-07-08 16/16
53 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-11-13 16/16
54 Joanna Józefowicz Łódź 2023-04-29 16/16
55 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-04-29 16/16
56 Tomasz Józefowicz Łódź 2023-04-29 16/16
57 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-07-01 16/16
58 Aleksandra Waśko Klub InO "Stowarzysze" 2023-08-12 16/16
59 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-08-15 16/16
60 Krzysztof Truszczyński PTTK Iława 2023-08-22 16/16
61 Marzenna Kuca PTTK Iława 2023-08-22 16/16

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies