partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Kornelia Nowicka-Bielecka Włóczykij/Rumia 2018-05-17 12/12
II Alicja Bielecka Włóczykij/Rumia 2018-05-17 12/12
1 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-05-19 12/12
2 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-19 12/12
3 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-19 12/12
4 Mateusz Malinowski Skandaliści 2018-05-20 12/12
5 Przemysław Neuman Skandaliści 2018-05-20 12/12
6 Rafał Grubba Skandaliści 2018-05-20 12/12
7 Waldemar Jankowski Gandalf/Gdynia 2018-05-20 12/12
8 Szymon Witkowski Pionierzy/Gdańsk 2018-05-20 12/12
9 Kinga Cioban Pionierzy/Gdańsk 2018-05-20 12/12
10 Głodkowska Laura G4/Rumia 2018-05-22 7/12
11 Zymni Wiktoria G4/Rumia 2018-05-22 7/12
12 Krzysztof Nowicki Szkoła Podstawowa nr 10/Rumia 2018-05-22 9/12
13 Marcin Krajkowski Szkoła Podstawowa nr 10/Rumia 2018-05-22 9/12
14 Dominika Welz WATAHA 2018-05-22 12/12
15 Piotr Bładzikowski WATAHA 2018-05-22 12/12
16 Monika Jaroszewska Tym razem się uda/Gdańsk 2018-05-24 12/12
17 Jędrzej Walczak Tym razem się uda/Gdańsk 2018-05-24 12/12
18 Tomasz Rogacki Gdańsk 2018-05-26 4/12
19 Anna Dettlaff UKS Włóczykij 2018-05-27 8/12
20 Artur Fankidejski UKS Włóczykij 2018-05-27 8/12
21 Tomasz Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2018-05-27 5/12
22 Aleksandra Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2018-05-27 5/12
23 Zofia Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2018-05-27 5/12
24 Michał Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2018-05-27 5/12
25 Tadeusz Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-27 12/12
26 Aleksandra Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-27 12/12
27 Michał Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-27 12/12
28 Marta Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-27 12/12
29 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-27 12/12
30 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-27 12/12
31 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-27 12/12
32 Sławomir Otap Warszawa 2019-08-13 6/12
33 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-10-26 12/12
34 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-11-17 12/12
35 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2020-04-27 12/12
36 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2020-04-27 12/12
37 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2020-04-27 12/12
38 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2020-05-16 5/12
39 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2020-05-16 5/12
40 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-08-27 12/12
41 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-08-27 12/12
42 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-09-12 12/12
43 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-09-12 12/12
44 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-09-12 12/12
45 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-09-21 12/12
46 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2021-09-21 12/12
47 Agata Goebel SP10 Rumia 2023-04-01 8/12
48 Szymon Osika SP10 Rumia 2023-04-01 8/12
49 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-07-08 12/12
50 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-07-12 12/12
51 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-11-24 12/12
52 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2024-04-05 12/12
53 Sławomir Frynas Lublin 2024-04-05 12/12

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies