partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jarosław Kabuła Gdańsk 2017-02-17 23/23
II Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-04-14 23/23
1 Aleksandra Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2018-04-22 23/23
2 Adam Ławrynowicz SKKT Włóczykij/Rumia 2018-04-22 23/23
3 Jakub Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-04-22 23/23
4 Natalia Dawidowska Rumia 2018-04-22 21/23
5 Jakub Grubba Rumia 2018-04-22 21/23
6 Mateusz Klebba Łężyce 2018-04-22 21/23
7 Iga Czapiewska Pelplin 2018-04-22 16/23
8 Zuzanna Macuk Pelplin 2018-04-22 16/23
9 Aleksandra Lewandowska Pelplin 2018-04-22 16/23
10 Miłosz Czerwiński Subkowy 2018-04-22 23/23
11 Alan Głomski Subkowy 2018-04-22 23/23
12 Nikodem Hałaj Subkowy 2018-04-22 23/23
13 Wiktoria Walczak Starogard Gdański 2018-04-22 14/23
14 Aleksandra Blara Starogard Gdański 2018-04-22 14/23
15 Wiktoria Wendt Starogard Gdański 2018-04-22 14/23
16 Michał Bielecki Rumia 2018-04-22 19/23
17 Julia Turowska Rumia 2018-04-22 19/23
18 Natalia Witkowska Rumia 2018-04-22 19/23
19 Marta Ardigo Rumia 2018-04-22 18/23
20 Michalina Pieleń Rumia 2018-04-22 18/23
21 Mikołaj Modzelewski Rumia 2018-04-22 18/23
22 Patrycja Kwiek Rumia 2018-04-22 19/23
23 Magdalena Siedlewska Rumia 2018-04-22 19/23
24 Maja Trafna Rumia 2018-04-22 19/23
25 Maciej Drozdowski Wejherowo 2018-04-22 14/23
26 Adam Kamiński Wejherowo 2018-04-22 14/23
27 Lena Sosnowska Wejherowo 2018-04-22 14/23
28 Róża Dobrysiak Gdynia 2018-04-22 21/23
29 Alan Nowak Gdynia 2018-04-22 21/23
30 Mateusz Zwolak Gdynia 2018-04-22 21/23
31 Grzegorz Roda Gdańsk 2018-04-22 23/23
32 Marceli Grabowski Gdańsk 2018-04-22 23/23
33 Małgorzata Laskowska Gdańsk 2018-04-22 23/23
34 Julia Żurek SKKT Włóczykij/Rumia 2018-04-22 23/23
35 Rozalia Pijor SKKT Włóczykij/Rumia 2018-04-22 23/23
36 Paulina Szewczyk SKKT Włóczykij/Rumia 2018-04-22 23/23
37 Patryk Winkler Gdynia 2018-04-22 22/23
38 Kajetan Fręckowiak Gdynia 2018-04-22 22/23
39 Mateusz Regulski Gdynia 2018-04-22 22/23
40 Ignacy Kozłowski Gdańsk 2018-04-22 23/23
41 Maksymilian Mieszkowski Gdańsk 2018-04-22 23/23
42 Filip Ciesielski Gdańsk 2018-04-22 23/23
43 Julia Robak Gdańsk 2018-04-22 23/23
44 Mateusz Mroczka Gdańsk 2018-04-22 23/23
45 Adrianna Osęka Gdańsk 2018-04-22 21/23
46 Michał Książek Gdańsk 2018-04-22 21/23
47 Maciej Sachse Gdańsk 2018-04-22 21/23
48 Jakub Sachse Gdańsk 2018-04-22 21/23
49 WeronikaMałek Gdynia 2018-04-22 15/23
50 Kamila Pierzga Gdynia 2018-04-22 15/23
51 Szymon Kolasiński Gdynia 2018-04-22 15/23
52 Barbara Borkowska Gdańsk 2018-04-22 22/23
53 Paweł Turowski Gdańsk 2018-04-22 22/23
54 Ewa Luterek Gdańsk 2018-04-22 22/23
55 Julia Osęka Gdańsk 2018-04-22 23/23
56 Maciej Mechliński Gdańsk 2018-04-22 23/23
57 Mikołaj Żurawiński Gdańsk 2018-04-22 23/23
58 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-04-22 23/23
59 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-01-26 23/23
60 Beata Domin Bydgoszcz 2019-01-26 23/23
61 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-10 23/23
62 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-10 23/23
63 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-10 23/23
64 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-03-27 23/23
65 Piotr Michałowski Warszawa 2019-03-27 23/23
66 Marek Klonowski Brodnica 2019-08-03 23/23
67 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2019-10-13 23/23
68 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2019-10-13 23/23
69 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-10-25 23/23
70 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-03-07 23/23
71 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2020-03-07 23/23
72 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-08-26 23/23
73 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-08-26 23/23
74 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2020-09-23 21/23
75 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-25 21/23
76 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-25 21/23
77 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-25 21/23
78 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-25 21/23
79 Luiza Więckowska Koziegłowy 2021-08-20 22/23
80 Bogumiła Więckowska Koziegłowy 2021-08-20 22/23
81 Helena Więckowska Koziegłowy 2021-08-20 22/23
82 Przemysław Więckowski Koziegłowy 2021-08-20 22/23
83 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-11-12 23/23
84 Anna Górecka KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-11-12 23/23
85 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2022-04-17 22/23
86 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-07-27 23/23
87 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-07-27 23/23
88 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-08-12 23/23
89 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-08-31 23/23
90 Zofia Kowalska Wałcz 2022-08-31 23/23
91 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-04-28 22/22
92 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2023-06-09 23/23
93 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-07-13 23/23
94 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-08-26 23/23
95 Anna Natusiewicz KInO Stowarzysze/Warszawa 2024-04-07 22/23
96 Paweł Rozwadowski KInO Stowarzysze/Brwinów 2024-04-07 22/23
97 Zuzanna Malanowska KInO Stowarzysze/Warszawa 2024-04-07 22/23

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies