partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-01-01 15/15
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-01-09 15/15
2 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-01-10 15/15
3 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-01-10 14/15
4 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-01-10 14/15
5 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-01-10 14/15
6 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-01-11 15/15
7 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-01-11 14/15
8 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-01-11 14/15
9 Sławomir Otap Warszawa 2019-01-12 15/15
10 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-01-13 15/15
11 Piotr Michałowski Warszawa 2019-01-13 15/15
12 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2019-01-16 15/15
13 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-01-17 15/15
14 Irena Sokół Zaścianek 2019-01-24 13/15
15 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-01-26 15/15
16 Waldemar Fijor Klub InO SKARMAT Toruń 2019-01-26 15/15
17 Zbigniew Tarnowski SKKT EGZOTYK Częstochowa 2019-01-26 15/15
18 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2019-01-26 15/15
19 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-01-31 15/15
20 Tadeusz Pomorski PKZ w Brzeźnicy 2019-02-01 15/15
21 Martyna Kominek PKZ w Brzeźnicy 2019-02-01 15/15
22 Karolina Warmiak PKZ w Brzeźnicy 2019-02-01 15/15
23 Wiktoria Uzdowska PKZ w Brzeźnicy 2019-02-01 15/15
24 Natalia Mirka PKZ w Brzeźnicy 2019-02-01 15/15
25 Aleksandra Sikora PKZ w Brzeźnicy 2019-02-01 15/15
26 Laura Łączyńska PKZ w Brzeźnicy 2019-02-01 15/15
27 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-02-02 15/15
28 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-02-02 15/15
29 Iwona Puternicka Orientop Wrocław 2019-02-02 15/15
30 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2019-02-16 15/15
31 Aleksandra Ekiel Warszawa 2019-02-16 15/15
32 Piotr Miszczak Warszawa 2019-02-16 15/15
33 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-02-16 15/15
34 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2019-02-17 15/15
35 Marzena Sochoń Zaścianki 2019-02-23 14/15
36 Edward Fudro JEJ 2019-03-07 14/15
37 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-03-09 15/15
38 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-03-09 15/15
39 Anna Nizioł Mierzyn 2019-03-09 15/15
40 Jan Nizioł Mierzyn 2019-03-09 15/15
41 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2019-03-25 12/15
42 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2019-03-28 13/15
43 Beata Bargiel Warszawa 2019-03-28 13/15
44 Anna Korniluk Warszawa 2019-04-07 15/15
45 Radosław Korniluk Warszawa 2019-04-07 15/15
46 Jan Korniluk Warszawa 2019-04-07 15/15
47 Adam Korniluk Warszawa 2019-04-07 15/15
48 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-04-26 15/15
49 Beata Domin Bydgoszcz 2019-04-26 15/15
50 Joanna Sawicka HO PTTK/Mińsk Mazowiecki 2019-05-23 15/15
51 Olga Piechcin HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
52 Joanna Bogucka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
53 Julia Bogucka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
54 Łucja Kępka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
55 Emilia Delegacz HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
56 Amelia Sokół HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
57 Julia Stobiecka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
58 Karolina Jurek HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
59 Magdalena Pawlak HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
60 Oliwia Królak HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
61 Kasia Ruta HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
62 Emilia Piętka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
63 Wiktoria Dybowska HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
64 Daria Braulińska HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
65 Oliwia Godlewska HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
66 Natalia Sobol HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
67 Natalia Kesler HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
68 Julia Adamczyk HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
69 Rita Szarkowicz HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
70 Oliwia Gryz HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
71 Agata Foryń HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
72 Zuzanna Klęsk HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
73 Izabela Czajka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
74 Pola Knapiuk HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
75 Aleksander Zwoliński Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
76 Zuzanna Lasek Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
77 Daniel Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
78 Izabela Rudnicka Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
79 Błażej Dąbrowski Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
80 Wiktoria Milik Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
81 Zuzanna Matusiak Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
82 Anna Nguyen Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
83 Zuzanna Lis Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
84 Weronika Kosińska Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
85 Hanna Załęska Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
86 Zuzanna Filipiak Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
87 Natalia Piotrowska Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
88 Eryk Dylewski Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
89 Kinga Salwin Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
90 Marek Dzięcioł Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
91 Andrzej Rzepko Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
92 Krzysztof Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
93 Maciej Pakuła Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
94 Gabrysia Lewandowska Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
95 Patricia Okorafor Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
96 Kacper Majewski Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
97 Mateusz Widz Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
98 Krystian Mizerakowski Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
99 Mariusz Kuczmański Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
100 Bartosz Niewiatowski Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
101 Jakub Zalewski Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
102 Adrianna Urańczyk Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
103 Karol Garnecki Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
104 Karolina Kańska Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
105 Dominika Dąbrowska Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
106 Anna Korniluk Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
107 Krzysztof Stańczyk Warszawa 2019-06-25 12/15
108 Anna Połatyńska Warszawa 2019-06-29 14/15
109 Beata Połatyńska Warszawa 2019-06-29 14/15
110 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-07-07 14/15
111 Aneta Konefał Warszawa 2019-07-23 15/15
112 Oliwia Konefał Warszawa 2019-07-23 15/15
113 Paweł Konefał Warszawa 2019-07-23 15/15
114 Włodzimierz Konefał Warszawa 2019-07-23 15/15
115 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-08-01 15/15
116 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-08-01 15/15
117 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-08-01 15/15
118 Anna Nowicka Warszawa 2019-08-08 15/15
119 Maciej Nowicki Warszawa 2019-08-08 15/15
120 Agnieszka Pietrzak Piastów 2019-08-08 15/15
121 Mariusz Pietrzak Piastów 2019-08-08 15/15
122 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-08-15 13/15
123 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-08-15 13/15
124 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 15/15
125 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 15/15
126 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 15/15
127 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 15/15
128 Katarzyna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 15/15
129 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-11-07 15/15
130 Krzysztof Truszyński PTTK Iława 2019-11-07 15/15
131 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2019-11-10 15/15
132 Agata Młotek Warszawa 2019-11-10 15/15
133 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-01-05 15/15
134 Izabella Sierzputowska Umisie Bylewlimicie/Warszawa 2020-02-08 14/15
135 Michał Umiński Umisie Bylewlimicie/Warszawa 2020-02-08 14/15
136 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-05-03 15/15
137 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-05-03 15/15
138 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-05-24 12/15
139 Katarzyna Koszyk Warszawa 2020-05-28 15/15
140 Adam Ratyński Warszawa 2020-05-28 15/15
141 Emil Jakóbiak Legionowo 2020-08-05 13/15
142 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2020-08-05 13/15
143 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-08-14 14/15
144 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-12 13/15
145 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-12 13/15
146 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-12 13/15
147 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-12 13/15
148 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-12 13/15
149 Konstanty Boksa Warszawa 2020-10-10 15/15
150 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-12-13 15/15
151 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-12-13 15/15
152 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-12-13 15/15
153 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-12-13 15/15
154 Julita Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-12-13 15/15
155 Józef Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-12-13 15/15
156 Katarzyna Halicka Szczecin 2021-01-09 15/15
157 Daniel Halicki Szczecin 2021-01-09 15/15
158 Joanna Dąbrowska Warszawa 2021-02-07 15/15
159 Tomasz Siczek Warszawa 2021-02-07 15/15
160 Anna Głowacka Niesporczaki 2021-04-02 15/15
161 Grzegorz Michalak Niesporczaki 2021-04-02 15/15
162 Marlena Treichel WK „OSeSeK” PTTK Grudziądz 2021-04-11 15/15
163 Jacek Treichel WK „OSeSeK” PTTK Grudziądz 2021-04-11 15/15
164 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2021-04-28 15/15
165 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2021-08-27 15/15
166 Dariusz Kalinowski Warszawa 2021-08-29 15/15
167 Ewa Kalinowska Warszawa 2021-08-29 15/15
168 Katarzyna Świetlicka Świetliki 2021-09-19 15/15
169 Małgorzata Świetlicka Świetliki 2021-09-19 15/15
170 Tomasz Świetlicki Świetliki 2021-09-19 15/15
171 Joanna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-15 15/15
172 Justyna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-15 15/15
173 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-10-21 15/15
174 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-02-27 15/15
175 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-02-27 15/15
176 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-04-26 15/15
177 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-04-28 15/15
178 Patrycja Kurowska Warszawa 2022-05-07 15/15
179 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2022-07-11 15/15
180 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-07-11 15/15
181 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2022-07-11 15/15
182 Przemysław Witczak Warszawa 2022-07-14 15/15
183 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-07-17 15/15
184 Leszek Adamski Warszawa 2022-07-22 15/15
185 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-08-18 15/15
186 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-08-18 15/15
187 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-10-17 15/15
188 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-10-20 15/15
189 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne 2022-10-24 15/15
190 Piotr Gradowski PTTK Warszawa Praga Południe 2022-11-07 15/15
191 Grzegorz Brzeziński WARSZAWA SP 63 2023-02-10 15/15
192 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-02-14 15/15
193 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-02-14 15/15
194 Bogumiła Nawrot PTTK Iława 2023-02-16 15/15
195 Oliwer Nawrot PTTK Iława 2023-02-16 15/15
196 Sebastian Nawrot PTTK Iława 2023-02-16 15/15
197 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-03-04 15/15
198 Szymon Górka Warszawa 2023-03-25 15/15
199 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-03-27 15/15
200 Agnieszka Baryluk Lusina 2023-04-16 15/15
201 Igor Baryluk Lusina 2023-04-16 15/15
202 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-04-16 15/15
203 Jarosław Baryluk Lusina 2023-04-16 15/15
204 Marek Koba Jaworzno 2023-04-22 15/15
205 Barbara Krzak Szczecin 2023-05-01 15/15
206 Piotr Krzak Szczecin 2023-05-01 15/15
207 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-07-22 15/15
208 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2023-08-15 15/15
209 Tomasz Rekowski Morąg 2023-10-09 15/15
210 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2023-10-22 15/15
211 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2023-11-01 15/15
212 Wiesław Szlachta Warszawa 2024-01-13 15/15
213 Paweł Szubert Warszawa 2024-02-14 15/15
214 Krzysztof Jęda SP 63 Warszawa, koło nr 18 Miłośników Nieznajowej 2024-02-23 15/15
215 Lenard Magda SP 63 Warszawa 2024-02-23 15/15
216 Nikola Gwiazda Warszawa 2024-02-25 15/15

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies