partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło nr 1 PTTK przy Politechnice Warszawskiej 2019-03-26 21/21
1 Sławomir Otap Warszawa 2019-03-27 21/21
2 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-03-28 21/21
3 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-03-28 21/21
4 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-03-28 21/21
5 Beata Bargiel Warszawa 2019-03-28 16/21
6 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2019-03-28 16/21
7 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-03-31 21/21
8 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-03-31 21/21
9 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa-Praga 2019-04-04 21/21
10 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2019-04-05 21/21
11 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-04-05 21/21
12 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im Z. Glogera 2019-04-24 21/21
13 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-04-26 21/21
14 Beata Domin Bydgoszcz 2019-04-26 21/21
15 Dominika Dąbrowska Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
16 Anna Korniluk Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
17 Błażej Dąbrowski Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
18 Jakub Dąbrowski Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
19 Zuzanna Lasek Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
20 Mariusz Kuczmański Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
21 Aleksander Zwoliński Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
22 Krzysztof Białek Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
23 Hanna Załęska Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
24 Ania Nguyen Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
25 Izabela Rudnicka Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
26 Krystian Mizerakowski Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
27 Kacper Majewski Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
28 Mateusz Widz Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
29 Wojciech Laufer Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
30 Eryk Dylewski Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
31 Wiktoria Milik Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
32 Martyna Płochocka Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
33 Patricia Okorafor Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
34 Karolina Szaniawska Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
35 Kuba Podgórski Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
36 Kamil Sejdel Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
37 Marek Dzięcioł Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
38 Daniel Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
39 Maciej Pakuła Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
40 Andrzej Rzepko Gimnazjum 141/Warszawa 2019-04-30 20/21
41 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-04 19/21
42 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-04 19/21
43 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-04 19/21
44 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-04 19/21
45 Karolina Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-04 19/21
46 Laura Łączyńska TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-04 19/21
47 Piotr Michałowski Warszawa 2019-05-11 21/21
48 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-05-11 21/21
49 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-05-17 7/21
50 Wojciech Drozda Warszawa 2019-05-20 21/21
51 Joanna Bogucka HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
52 Julia Bogucka HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
53 Łucja Kępka HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
54 Emilia Delegacz HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
55 Amelia Sokół HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
56 Julia Stobiecka HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
57 Karolina Jurek HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
58 Magdalena Pawlak HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
59 Oliwia Królak HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
60 Kasia Ruta HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
61 Emilia Piętka HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
62 Wiktoria Dybowska HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
63 Daria Braulińska HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
64 Oliwia Godlewska HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
65 Natalia Sobol HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
66 Natalia Kesler HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
67 Julia Adamczyk HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
68 Rita Szarkowicz HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
69 Oliwia Gryz HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
70 Agata Foryń HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
71 Zuzanna Klęsk HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
72 Izabela Czajka HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
73 Pola Knapiuk HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
74 Olga Pechcin HKT PTTK Mobilek/ Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 10/21
75 Joanna Sawicka HO PTTK/Mińsk Mazowiecki 2019-05-28 18/21
76 Adam Korniluk Warszawa 2019-06-21 21/21
77 Anna Korniluk Warszawa 2019-06-21 21/21
78 Jan Korniluk Warszawa 2019-06-21 21/21
79 Radosław Korniluk Warszawa 2019-06-21 21/21
80 Krzysztof Stańczyk Warszawa 2019-06-25 16/21
81 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-07-07 19/21
82 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-08-01 20/21
83 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-08-01 20/21
84 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-08-01 20/21
85 Irena Sokół Zaścianki 2019-08-07 20/21
86 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-09-30 18/21
87 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-09-30 18/21
88 Jakub Kasprzak Warszawa 2019-09-30 18/21
89 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 21/21
90 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 21/21
91 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 21/21
92 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 21/21
93 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2019-10-28 21/21
94 Emilia Czerwińska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-06 15/21
95 Nikola Madejska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-06 15/21
96 Julia Skrzypiec Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-06 15/21
97 Aleksandra Maciejewska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-06 15/21
98 Maja Chmielewska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-06 15/21
99 Sandra Dankowska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-06 15/21
100 Paweł Krawczyk Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-06 15/21
101 Kacper Jaworski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-06 15/21
102 Artur Pietrzak Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-06 15/21
103 Oskar Plisiecki Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-06 15/21
104 Maciej Sosnowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-06 15/21
105 Filip Zawadzki Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-06 15/21
106 Kacper Wawryk Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-06 15/21
107 Łukasz Młodożeniec Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-06 15/21
108 Adrian Kosatka Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-06 15/21
109 Michał Viet Nguyen Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-06 15/21
110 Norbert Aniołkowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-06 15/21
111 Norbert Aniołkowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-06 15/21
112 Ewa Malczewska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-11-06 15/21
113 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2019-11-17 20/21
114 Agata Młotek Warszawa 2019-11-17 20/21
115 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-11-17 21/21
116 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-11-17 21/21
117 Iwona Puternicka Orientop Wrocław 2019-11-17 21/21
118 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-02-02 21/21
119 Damian Murach HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-10 18/21
120 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-05-03 19/21
121 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-05-03 19/21
122 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-05-25 19/21
123 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-06-03 20/21
124 Emil Jakóbiak Legionowo 2020-08-05 12/21
125 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2020-08-05 12/21
126 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-08-14 18/21
127 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-12 21/21
128 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-12 21/21
129 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-12 21/21
130 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-12 21/21
131 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-12 21/21
132 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2021-01-02 21/21
133 Grażyna Orłowska Warszawa 2021-01-02 21/21
134 Anna Głowacka Niesporczaki 2021-04-02 21/21
135 Grzegorz Michalak Niesporczaki 2021-04-02 21/21
136 Maciej Zawadzki Warszawa 2021-05-08 21/21
137 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2021-05-08 21/21
138 Oliwia Konefał Warszawa 2021-07-23 21/21
139 Paweł Konefał Warszawa 2021-07-23 21/21
140 Włodzimierz Konefał Warszawa 2021-07-23 21/21
141 Aneta Konefał Warszawa 2021-07-23 21/21
142 Joanna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-15 21/21
143 Justyna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-15 21/21
144 Marzena Sochoń Zaścianki 2021-11-05 21/21
145 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-11-18 21/21
146 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-05-03 14/21
147 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-05-03 14/21
148 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-05-03 14/21
149 Julita Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-05-03 14/21
150 Józef Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-05-03 14/21
151 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-05-03 14/21
152 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-06-21 21/21
153 Mariusz Góraj Bemowo Orienteering Team 2022-06-21 21/21
154 Przemysław Witczak Warszawa 2022-07-14 21/21
155 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-08-16 21/21
156 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-08-18 21/21
157 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-08-18 21/21
158 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-11-06 21/21
159 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2023-02-13 21/21
160 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-02-14 21/21
161 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-02-14 21/21
162 Szymon Górka Warszawa 2023-03-25 21/21
163 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-03-27 21/21
164 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-04-12 21/21
165 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-04-13 21/21
166 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-04-16 21/21
167 Michał Stępniak Kotki Dorotki 2023-05-03 21/21
168 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-07-23 21/21
169 Agnieszka Baryluk Lusina 2023-08-06 21/21
170 Igor Baryluk Lusina 2023-08-06 21/21
171 Jarosław Baryluk Lusina 2023-08-06 21/21
172 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-08-23 12/12
173 Marek Koba Jaworzno 2023-08-30 21/21
174 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2023-09-23 21/21
175 Basia Wiśniewska Wisienki/ Plewiska 2023-10-13 20/21
176 Jakub Wiśniewski Wisienki/ Plewiska 2023-10-13 20/21
177 Marianna Wiśniewska Wisienki/ Plewiska 2023-10-13 20/21
178 Martyna Wiśniewska Wisienki/ Plewiska 2023-10-13 20/21
179 Paulina Wiśniewska Wisienki/ Plewiska 2023-10-13 20/21
180 Tomasz Rekowski Morąg 2023-10-15 21/21
181 Zuzanna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2024-01-03 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies