partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-04-03 20/20
1 Piotr Michałowski Warszawa 2019-04-06 20/20
2 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-04-06 20/20
3 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-04-07 20/20
4 Sławomir Otap Warszawa 2019-04-08 20/20
5 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-04-15 20/20
6 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2019-04-15 20/20
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-04-26 20/20
8 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-04-26 20/20
9 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-04 18/20
10 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-04 18/20
11 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-04 18/20
12 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-04 18/20
13 Karolina Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-04 18/20
14 Laura Łączyńska TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-04 18/20
15 Wojciech Drozda Warszawa 2019-05-05 20/20
16 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-05-19 9/20
17 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-06-18 20/20
18 Marzena Sochoń Zaścianki 2019-06-22 20/20
19 Aneta Konefał Warszawa 2019-07-27 17/17
20 Oliwia Konefał Warszawa 2019-07-27 17/17
21 Paweł Konefał Warszawa 2019-07-27 17/17
22 Włodzimierz Konefał Warszawa 2019-07-27 17/17
23 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-07-28 20/20
24 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-07-28 20/20
25 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-07-28 20/20
26 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-02-16 20/20
27 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-03-08 20/20
28 Agata Młotek Warszawa 2020-03-08 20/20
29 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-04-26 20/20
30 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2020-04-26 20/20
31 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-05-27 20/20
32 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2021-01-03 20/20
33 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-03-21 20/20
34 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-03-21 20/20
35 Przemysław Witczak Warszawa 2021-04-22 20/20
36 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-11-15 20/20
37 Adam Lenarczyk TKPZ w Brzeźnicy 2021-11-20 19/20
38 Jakub Sałbut TKPZ w Brzeźnicy 2021-11-20 19/20
39 Maciej Dec TKPZ w Brzeźnicy 2021-11-20 19/20
40 Michał Kaczkowski TKPZ w Brzeźnicy 2021-11-20 19/20
41 Wiktoria Węsek TKPZ w Brzeźnicy 2021-11-20 19/20
42 Katarzyna Domosławska-Żylińska Warszawa 2021-11-21 19/20
43 Klara Żylińska Warszawa 2021-11-21 19/20
44 Klementyna Żylińska Warszawa 2021-11-21 19/20
45 Waldemar Żyliński Warszawa 2021-11-21 19/20
46 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2021-11-23 20/20
47 Olga Bartosik PTTK KLUB TURYSTYCZNY 21 2022-01-02 20/20
48 Piotr Celiński PTTK KLUB TURYSTYCZNY 21 2022-01-02 20/20
49 Irena Sokół Zaścianki 2022-01-05 20/20
50 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-02-06 20/20
51 Ania Zaremba Ursynów 2022-02-06 20/20
52 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-03-22 20/20
53 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-03-22 20/20
54 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-03-22 20/20
55 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-04-09 20/20
56 Adam Musiejko Józefów 2022-04-30 17/20
57 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-06-30 20/20
58 Danuta Ogdowska Rumia 2022-07-07 20/20
59 Joanna Kuźba Rumia 2022-07-07 20/20
60 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-08-11 20/20
61 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2023-04-20 20/20
62 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-08-24 18/18
63 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2024-02-24 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies