partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Wojciech Drozda Warszawa 2018-10-01 18/18
1 Paweł Rojek Leśny Ludek 2018-10-27 18/18
2 Paweł Cichawa PTTK Otwock 2018-10-27 18/18
3 Dobromir Gromek HeHe Team 2018-10-27 18/18
4 Robert Gromek HeHe Team 2018-10-27 18/18
5 Anna Pilipczuk Warszawa 2018-10-27 18/18
6 Szymon Pilipczuk Warszawa 2018-10-27 18/18
7 Marcin Pilipczuk Warszawa 2018-10-27 18/18
8 Jan Sadoch Sadoch i spółka 2018-10-27 18/18
9 Krzysztof Sadoch Sadoch i spółka 2018-10-27 18/18
10 Monika Sadoch Sadoch i spółka 2018-10-27 18/18
11 Igor Choiński Sadoch i spółka 2018-10-27 18/18
12 Marek Trzaskoma Warszawa 2018-10-27 18/18
13 Kacper Trzaskoma Warszawa 2018-10-27 18/18
14 Maria Orlańska Warszawa 2018-10-27 18/18
15 Krzysztof Klimczak 2018-10-27 18/18
16 Anna Malanowska Bemowo Orienteering Team 2018-10-27 18/18
17 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-10-27 18/18
18 Przemysław Witczak DREAMTIME TRAILS 2018-10-27 18/18
19 Sławomir Otap Warszawa 2018-10-27 18/18
20 Bartosz Pankiewicz Warszawa 2018-10-27 18/18
21 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki 2018-10-27 18/18
22 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki 2018-10-27 18/18
23 Agnieszka Kuś Chrumkające Ciemności 2018-10-27 18/18
24 Michał Kuś Chrumkające Ciemności 2018-10-27 18/18
25 Anna Kadłubowska KInO Stowarzysze 2018-10-27 18/18
26 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-10-27 18/18
27 Mariusz Pietrzak Piastów 2018-10-27 18/18
28 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2018-10-27 18/18
29 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2018-10-27 18/18
30 Kazimierz Makieła Warszawa 2018-10-27 18/18
31 Oliwia Stolarzak 6 DH Grodzianie 2019-05-02 18/18
32 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-05-17 18/18
33 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-05-21 18/18
34 Piotr Michałowski Warszawa 2019-05-21 18/18
35 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2020-12-02 18/18
36 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-03-16 18/18
37 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-05-18 18/18
38 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-07-06 18/18
39 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-31 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies