partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2019-03-01 24/24
1 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-03-24 24/24
2 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-04-14 24/24
3 Piotr Michałowski Warszawa 2019-04-14 24/24
4 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-04-14 24/24
5 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-04-14 24/24
6 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-04-20 24/24
7 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2019-04-20 24/24
8 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-04-25 24/24
9 Weronika Kacperska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
10 Sylwia Karolak Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
11 Julita Chibowska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
12 Klaudia Mirecka Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
13 Julia Skrzypiec Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
14 Paweł Krawczyk Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
15 Kacper Jaworski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
16 Daniel Białek Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
17 Norbert Aniołkowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
18 Marek Dzięcioł Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
19 Andrzej Rzepko Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
20 Emilia Czerwińska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
21 Maja Chmielewska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
22 Michał Viet Nguyen Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
23 Błażej Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
24 Łukasz Młodożeniec Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
25 Jakub Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
26 Nikola Madejska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
27 Zuzanna Lasek Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
28 Aleksander Zwoliński Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
29 Jakub Wudarczyk Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
30 Ewa Malczewska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
31 Beata Pluta Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 24/24
32 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-07-14 24/24
33 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-07-14 24/24
34 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-07-14 24/24
35 Marek Klonowski Brodnica 2019-07-15 24/24
36 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-08-18 24/24
37 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-08-18 24/24
38 Anna Nizioł Mierzyn 2019-08-18 24/24
39 Jan Nizioł Mierzyn 2019-08-18 24/24
40 Wojciech Drozda Warszawa 2019-10-06 24/24
41 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-03-02 24/24
42 Szymon Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-08-24 24/24
43 Julia Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2020-08-24 24/24
44 Monika Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2020-08-24 24/24
45 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-08-24 24/24
46 Radosław Korniluk Warszawa 2020-09-05 24/24
47 Anna Korniluk Warszawa 2020-09-05 24/24
48 Jan Korniluk Warszawa 2020-09-05 24/24
49 Adam Korniluk Warszawa 2020-09-05 24/24
50 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2020-10-26 24/24
51 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-11-11 24/24
52 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-11-11 24/24
53 Aneta Konefał Warszawa 2020-11-11 24/24
54 Oliwia Konefał Warszawa 2020-11-11 24/24
55 Paweł Konefał Warszawa 2020-11-11 24/24
56 Włodzimierz Konefał Warszawa 2020-11-11 24/24
57 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-05-01 24/24
58 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-07-01 24/24
59 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-07-01 24/24
60 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 24/24
61 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 24/24
62 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 24/24
63 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 24/24
64 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 24/24
65 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-10 24/24
66 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-19 24/24
67 Beata Domin Bydgoszcz 2021-07-19 24/24
68 Grażyna Orłowska Warszawa 2021-08-01 24/24
69 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława / Fijewo 2021-08-01 24/24
70 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-01-16 24/24
71 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-01-16 24/24
72 Przemysław Jasek Bemowo Orienteering Team 2022-01-16 24/24
73 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-04-30 24/24
74 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-04-30 24/24
75 Piotr Chojnacki Płock 2022-06-11 24/24
76 Tomasz Brzeziński Płock 2022-06-11 24/24
77 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-06-19 24/24
78 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-07-29 24/24
79 Anna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2022-08-20 24/24
80 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2022-08-20 24/24
81 Tomasz Paszek North Team Szczecin 2022-12-22 24/24
82 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-03-12 24/24
83 Anna Gołaszewska Gdańsk 2023-05-11 24/24
84 Agnieszka Kowalska Wałcz 2023-06-03 24/24
85 Zofia Kowalska Wałcz 2023-06-03 24/24
86 Katarzyna Koszyk Wyszków 2023-06-10 24/24
87 Katarzyna Szostek Wyszków 2023-06-10 24/24
88 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-06-18 24/24
89 Anna Zaremba Ursynów 2023-06-18 24/24
90 Roman Biegajski PTTK Iława/ Bratian 2023-06-25 24/24
91 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-07-03 24/24
92 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-07-03 24/24
93 Anna Malanowska Warszawa 2023-08-06 24/24
94 Edward Fudro Police 2023-08-21 24/24
95 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-09-10 24/24
96 Roman Wiśniewski Beneq Team / Srebrna 2023-10-01 24/24
97 Bernard Milewski Klub Turystyki Kolarskiej Beneqteam Płock 2023-11-28 24/24
98 Tomasz Rekowski Morąg 2024-01-18 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies