partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2019-03-01 22/22
1 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-03-24 22/22
2 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-04-14 22/22
3 Piotr Michałowski Warszawa 2019-04-14 22/22
4 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-04-14 22/22
5 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-04-14 22/22
6 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-04-20 22/22
7 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2019-04-20 22/22
8 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-04-25 22/22
9 Dominika Dąbrowska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 22/22
10 Paulina Górniewicz Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 22/22
11 Beata Pluta Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-09 22/22
12 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-07-14 22/22
13 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-07-14 22/22
14 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-07-14 22/22
15 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-08-18 22/22
16 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-08-18 22/22
17 Anna Nizioł Mierzyn 2019-08-18 22/22
18 Jan Nizioł Mierzyn 2019-08-18 22/22
19 Wojciech Drozda Warszawa 2019-10-06 22/22
20 Martyna Stypa Sandomierz 2019-12-16 22/22
21 Piotr Koziara Sandomierz 2019-12-16 22/22
22 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-02-24 21/22
23 Marianna Narkiewicz Warszawa 2020-02-24 21/22
24 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-03-02 17/22
25 Szymon Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-08-24 21/22
26 Julia Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2020-08-24 21/22
27 Monika Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2020-08-24 21/22
28 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-08-24 21/22
29 Radosław Korniluk Warszawa 2020-09-06 17/22
30 Anna Korniluk Warszawa 2020-09-06 17/22
31 Jan Korniluk Warszawa 2020-09-06 17/22
32 Adam Korniluk Warszawa 2020-09-06 17/22
33 Marek Klonowski Brodnica 2020-10-04 22/22
34 Hubert Klonowski Brodnica 2020-10-04 22/22
35 Justyna Filipska Brodnica 2020-10-04 22/22
36 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-11-11 22/22
37 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-11-11 22/22
38 Aneta Konefał Warszawa 2020-11-11 21/21
39 Oliwia Konefał Warszawa 2020-11-11 21/21
40 Paweł Konefał Warszawa 2020-11-11 21/21
41 Włodzimierz Konefał Warszawa 2020-11-11 21/21
42 Barbara Kopyt Zielone Dzięcioły / Radzymin 2021-01-03 22/22
43 Mateusz Kopyt Zielone Dzięcioły / Radzymin 2021-01-03 22/22
44 Julia Kopyt Zielone Dzięcioły / Radzymin 2021-01-03 22/22
45 Franciszek Kopyt Zielone Dzięcioły / Radzymin 2021-01-03 22/22
46 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-05-01 22/22
47 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-07-01 22/22
48 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-07-01 22/22
49 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-19 22/22
50 Beata Domin Bydgoszcz 2021-07-19 22/22
51 Grażyna Orłowska Warszawa 2021-07-31 22/22
52 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2021-07-31 22/22
53 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-01-01 22/22
54 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-01-16 22/22
55 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-01-16 22/22
56 Przemysław Jasek Bemowo Orienteering Team 2022-01-16 22/22
57 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-04-30 22/22
58 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-04-30 22/22
59 Jakub Dąbrowski MKT / Warszawa 2022-05-22 21/22
60 Piotr Chojnacki Płock 2022-06-11 22/22
61 Tomasz Brzeziński Płock 2022-06-11 22/22
62 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-06-19 22/22
63 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-07-29 22/22
64 Anna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2022-08-20 22/22
65 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2022-08-20 22/22
66 Izabella Sierzputowska UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2022-11-12 22/22
67 Michał Umiński UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2022-11-12 22/22
68 Tomasz Paszek North Team Szczecin 2022-12-22 22/22
69 Aleksandra Niedbała 3 liceum w Płocku 2022-12-29 22/22
70 Olga Śliwińska 3 LO Płock 2022-12-29 22/22
71 Zuzanna Grabowska 3 LO Płock 2022-12-29 22/22
72 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-03-12 22/22
73 Anna Gołaszewska Gdańsk 2023-05-11 22/22
74 Agnieszka Kowalska Wałcz 2023-06-05 22/22
75 Zofia Kowalska Wałcz 2023-06-05 22/22
76 Damian Barzał Gdańsk 2023-06-08 22/22
77 Ewa Barzał Gdańsk 2023-06-08 22/22
78 Katarzyna Koszyk Wyszków 2023-06-10 22/22
79 Katarzyna Szostek Wyszków 2023-06-10 22/22
80 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-06-17 22/22
81 Anna Zaremba Ursynów 2023-06-17 22/22
82 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-07-03 22/22
83 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-07-03 22/22
84 Anna Malanowska Warszawa 2023-08-06 22/22
85 Edward Fudro Police 2023-08-21 22/22
86 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-09-10 22/22
87 Roman Wiśniewski Beneq Team / Srebrna 2023-09-28 21/21
88 Agnieszka Baryluk Lusina 2023-11-04 22/22
89 Igor Baryluk Lusina 2023-11-04 22/22
90 Jarosław Baryluk Lusina 2023-11-04 22/22
91 Natalia Baryluk Lusina 2023-11-04 22/22
92 Bernard Milewski Klub Turystyki Kolarskiej Beneqteam Płock 2023-11-27 19/19
93 Tomasz Rekowski Morąg 2024-01-18 22/22
94 Jan Maniecki Płock 2024-04-06 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies