partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2013-10-10 16/16
1 Alicja Trzeciak Warszawa 2013-10-12 5/16
2 Kamil Herman Warszawa 2013-10-12 5/16
3 Tomasz Gronau Warszawa 2013-10-12 5/16
4 Kazimierz Makieła PTTK O/Mazowsze 2013-10-12 5/16
5 Agata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-05-04 16/16
6 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-05-04 16/16
7 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-05-04 16/16
8 Ula Pędzich Kraków 2014-05-04 16/16
9 Zbigniew Pędzich Kraków 2014-05-04 16/16
10 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-23 16/16
11 Sławomir Otap Warszawa 2015-05-02 16/16
12 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2015-05-30 16/16
13 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2015-07-04 16/16
14 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-08-15 16/16
15 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-08-15 16/16
16 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-03-05 16/16
17 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2016-03-05 16/16
18 Łukasz Lech Zagubione Owieczki 2016-07-17 16/16
19 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-01-07 16/16
20 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-01-07 16/16
21 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-01-07 16/16
22 Maria Żuchowska Józefów 2017-05-17 16/16
23 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-07-22 16/16
24 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-01 16/16
25 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-01 16/16
26 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-01 16/16
27 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-01 16/16
28 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-01 16/16
29 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-01 16/16
30 Sandra Krześniak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-01 16/16
31 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-01-06 16/16
32 Piotr Michałowski Warszawa 2019-01-06 16/16
33 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2019-06-14 15/16
34 Aneta Konefał Warszawa 2020-08-15 15/15
35 Oliwia Konefał Warszawa 2020-08-15 15/15
36 Paweł Konefał Warszawa 2020-08-15 15/15
37 Włodzimierz Konefał Warszawa 2020-08-15 15/15
38 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-09-11 16/16
39 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2020-11-11 16/16
40 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2020-11-11 16/16
41 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2020-11-11 16/16
42 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-12-03 16/16
43 Piotr Osiński Warszawa 2021-04-17 16/16
44 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-06-09 16/16
45 Przemysław Witczak Warszawa 2021-10-23 16/16
46 Ilona Śpiewak Warszawa 2022-01-02 16/16
47 Mateusz Komorowski Warszawa 2022-01-02 16/16
48 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-01-07 16/16
49 Leszek Stankiewicz Józefów 2022-02-13 16/16
50 Adam Ratyński Warszawa 2022-03-12 16/16
51 Joanna Włoch Warszawa 2022-03-12 16/16
52 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-03-12 16/16
53 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-03-13 16/16
54 Adam Musiejko Józefów 2022-07-09 16/16
55 Filip Macios Klub Turystyczny 21 2022-07-15 16/16
56 Tomasz Macios Klub Turystyczny 21 2022-07-15 16/16
57 Jakub Mazaj Harcerski Klub Turystyczny ,,Mobilek" 2023-12-07 16/16
58 Magdalena Mossakowska Harcerski Klub Turystyczny "Mobilek" 2023-12-07 16/16
59 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2024-01-28 16/16
60 Jakub Mazurek OSTROWIEC Świętokrzyski 2024-03-03 8/8
61 Kacper Madej OSTROWIEC Świętokrzyski 2024-03-03 8/8
62 Antonina Łysakowska Katowice 2024-03-10 9/9

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies