partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło nr 1 PTTK przy Politechnice Warszawskiej 2019-05-07 19/19
1 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-05-10 19/19
2 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-05-10 19/19
3 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-05-21 19/19
4 Piotr Michałowski Warszawa 2019-05-21 19/19
5 Sławomir Otap Warszawa 2019-06-04 19/19
6 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-20 19/19
7 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-20 19/19
8 Lena Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-20 19/19
9 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-20 19/19
10 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-07-20 19/19
11 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-07-20 19/19
12 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-07-20 19/19
13 Michał Wożniak Klub InO Stowarzysze 2019-07-20 19/19
14 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-29 19/19
15 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-29 19/19
16 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-29 19/19
17 Laura Łączyńska TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-29 19/19
18 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-10-18 19/19
19 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-10-18 19/19
20 Joanna Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
21 Damian Murach HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
22 Iwona Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
23 Jacek Gazda HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
24 Emilia Delegacz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
25 Amelia Sokół HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
26 Olga Jachimowicz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
27 Natalia Kesler HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
28 Łucja Kępka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
29 Julia Cudna HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
30 Julia Adamczyk HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
31 Marysia Sadowska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
32 Magda Bajszczak HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
33 Wiktoria Kaliszewska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
34 Ludwika Igańska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
35 Karolina Mielcarz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
36 Julianna Juszczak HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
37 Łucja Sęktas HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
38 Filip Kaliszewski HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
39 Olga Dębska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
40 Filip Brandota HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
41 Jagoda Szerszeń HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
42 Julka Rudnik HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
43 Helena Różycka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
44 Miłosz Cudny HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
45 Marcel Kępka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
46 Nikodem Nawrot HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
47 Igor Więsik HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
48 Iza Więsik HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
49 Kamila Rębisz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
50 Roxie Szulecka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
51 Agata Foryś HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
52 Marta Kesler HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
53 Wioletta Moch HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
54 Emilia Piętka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
55 Angelika Mielcarz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
56 Dariusz Jackiewicz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 18/19
57 Elżbieta Zarańska Zaran 2020-06-14 19/19
58 Krzysztof Zarański Zaran 2020-06-14 19/19
59 Jan Zarański Zaran 2020-06-14 19/19
60 Katarzyna Zarańska Zaran 2020-06-14 19/19
61 Piotr Zarański Zaran 2020-06-14 19/19
62 Marek Klonowski Brodnica 2020-08-14 19/19
63 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2020-12-12 19/19
64 Agnieszka Wawer Warszawa 2021-04-11 19/19
65 Aleksander Wawer Warszawa 2021-04-11 19/19
66 Bartosz Wawer Warszawa 2021-04-11 19/19
67 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 19/19
68 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 19/19
69 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 19/19
70 Renata Wójcik KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 19/19
71 Gosia Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 19/19
72 Waldemar Grabowski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 19/19
73 Martyna Stypa Sandomierz 2021-05-29 19/19
74 Piotr Koziara Sandomierz 2021-05-29 19/19
75 Damian Gozdera TKPZ Brzeźnicy 2021-10-09 19/19
76 Damian Tkaczyk TKPZ Brzeźnicy 2021-10-09 19/19
77 Kacper Sobkiewicz TKPZ Brzeźnicy 2021-10-09 19/19
78 Szymon Krawczyk TKPZ Brzeźnicy 2021-10-09 19/19
79 Szymon Sikora TKPZ Brzeźnicy 2021-10-09 19/19
80 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-01-09 19/19
81 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-03-27 19/19
82 Ewa Kalinowska Warszawa 2022-03-27 19/19
83 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-04-30 19/19
84 Mikołaj Koziarski Pruszków 2022-07-03 19/19
85 Wiktoria Koziarska Pruszków 2022-07-03 19/19
86 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-27 19/19
87 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-08-27 19/19
88 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Oddział PTTK Warszawa Praga 2022-09-03 19/19
89 Krystyna Bęben HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Oddział PTTK Warszawa Praga 2022-09-03 19/19
90 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-12-31 19/19
91 Oliwia Banasik TKPZ w Brzeźnicy 2023-01-06 19/19
92 Patryk Falkiewicz TKPZ w Brzeźnicy 2023-01-06 19/19
93 Zuzanna Ludwiczak TKPZ w Brzeźnicy 2023-01-06 19/19
94 Cezary Jędrzejewski Sokoły Wędrowne 2023-02-12 19/19
95 Kamil Buczek Otwock 2023-07-23 19/19
96 Marta Czajka Warszawa 2023-07-23 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies