partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-05-10 27/27
II Wojciech Drozda Warszawa 2019-05-10 27/27
III Sławomir Otap Warszawa 2019-05-10 27/27
1 Jarosław Chromański Mixer 2019 2019-05-11 5/27
2 Zofia Chromańska Mixer 2019 2019-05-11 5/27
3 Zofia Grohman Mixer 2019 2019-05-11 5/27
4 Norbert Sobczak Mixer 2019 2019-05-11 5/27
5 Anna Pisankowska Mixer 2019 2019-05-11 5/27
6 Maja Kiekiewicz Mixer 2019 2019-05-11 5/27
7 Julia Kaling Mixer 2019 2019-05-11 5/27
8 Kamila Fortuniak Mixer 2019 2019-05-11 5/27
9 Gabrysia Fortuniak Mixer 2019 2019-05-11 5/27
10 Antoni Matuszkiewicz Mixer 2019 2019-05-11 5/27
11 Antoni Duczyński Mixer 2019 2019-05-11 5/27
12 Miłosz Szostak Mixer 2019 2019-05-11 5/27
13 Maks Hinc Mixer 2019 2019-05-11 5/27
14 Aleksander Zierniecki Mixer 2019 2019-05-11 5/27
15 Emilia Barszczewska Mixer 2019 2019-05-11 5/27
16 Wiktoria Welo Mixer 2019 2019-05-11 2/27
17 Antoni Siedlecki Mixer 2019 2019-05-11 2/27
18 Bartłomiej Siedlecki Mixer 2019 2019-05-11 2/27
19 Antoni Idziak Mixer 2019 2019-05-11 2/27
20 Patrycja Szczepanik Mixer 2019 2019-05-11 2/27
21 Alicja Zabłocka Mixer 2019 2019-05-11 2/27
22 Natalia Gajewska Mixer 2019 2019-05-11 2/27
23 Liliana Szpak Mixer 2019 2019-05-11 2/27
24 Aleksander Maliszewski Mixer 2019 2019-05-11 2/27
25 Barbara Semeniuk-Czepczyńska 31 DH Harmider/Pomiechówek 2019-05-11 7/27
26 Grzegorz Semeniuk-Czepczyński 31 DH Harmider/Pomiechówek 2019-05-11 7/27
27 Kinga Krasinkiewicz 31 DH Harmider/Pomiechówek 2019-05-11 7/27
28 Michalina Drozdowska 31 DH Harmider/Pomiechówek 2019-05-11 7/27
29 Angelika Wójcik 31 DH Harmider/Pomiechówek 2019-05-11 7/27
30 Kacper Hełstowski 31 DH Harmider/Pomiechówek 2019-05-11 7/27
31 Martyna Bąkiewicz 31 DH Harmider/Pomiechówek 2019-05-11 7/27
32 Monika Składanek 31 DH Harmider/Pomiechówek 2019-05-11 7/27
33 Daniel Nowak Kadra Hufiec NDM/Nasielsk 2019-05-11 4/27
34 Tomasz Socha Kadra Hufiec NDM/Nasielsk 2019-05-11 4/27
35 Justyna Socha Kadra Hufiec NDM/Nasielsk 2019-05-11 4/27
36 Leonard Socha Kadra Hufiec NDM/Nasielsk 2019-05-11 4/27
37 Agnieszka Zagórska Kadra Hufiec NDM/Nasielsk 2019-05-11 4/27
38 Zuzanna Zagórska Kadra Hufiec NDM/Nasielsk 2019-05-11 4/27
39 Mikołaj Szlubowski Kadra Hufiec NDM/Nasielsk 2019-05-11 4/27
40 Mateusz Babiński Kadra Hufiec NDM/Nasielsk 2019-05-11 4/27
41 Alicja Babińska Kadra Hufiec NDM/Nasielsk 2019-05-11 4/27
42 Aleksander Bobiński Kadra Hufiec NDM/Nasielsk 2019-05-11 4/27
43 Maksymilian Bobiński Kadra Hufiec NDM/Nasielsk 2019-05-11 4/27
44 Marysia Żelasko 462 DH im. J. Bytnara 2019-05-11 15/27
45 Julia Stefaniak 462 DH im. J. Bytnara 2019-05-11 15/27
46 Dominika Nosarzewska 462 DH im. J. Bytnara 2019-05-11 15/27
47 Jan Walczak 462 DH im. J. Bytnara 2019-05-11 15/27
48 Jakub Puchalski 462 DH im. J. Bytnara 2019-05-11 15/27
49 Emilia Haftarczyk Warszawa 2019-05-11 9/27
50 Lena Haftarczyk Warszawa 2019-05-11 9/27
51 Dominika Dąbrowska SKKT PTTK 101/Warszawa 2019-05-11 15/27
52 Błażej Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2019-05-11 15/27
53 Jakub Wudarczyk SKKT PTTK 101/Warszawa 2019-05-11 15/27
54 Aleksander Zwoliński SKKT PTTK 101/Warszawa 2019-05-11 15/27
55 Bartek Witkowski Piękni i Młodzi 2019-05-11 14/27
56 Alicja Witkowska Piękni i Młodzi 2019-05-11 14/27
57 Teresa Witkowska Piękni i Młodzi 2019-05-11 14/27
58 Piotr Gac Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-05-11 13/27
59 Anna Kałucka Chotomów 2019-05-11 13/27
60 Tomasz Borejko TiPi/Warszawa 2019-05-11 12/27
61 Małgorzata Borejko TiPi/Warszawa 2019-05-11 12/27
62 Paulina Borejko TiPi/Warszawa 2019-05-11 12/27
63 Karolina Borejko TiPi/Warszawa 2019-05-11 12/27
64 Przemysław Opiela Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-05-11 2/27
65 Agnieszka Opiela Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-05-11 2/27
66 Kamil Opiela Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-05-11 2/27
67 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-05-11 27/27
68 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2019-05-11 27/27
69 Przemysław Witczak Dreamtime Trails/Warszawa 2019-05-11 27/27
70 Piotr Krochmal Warszawa 2019-05-11 2/27
71 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-05-30 27/27
72 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2019-06-23 27/27
73 Aleksandra Ekiel Warszawa 2019-06-23 27/27
74 Piotr Miszczak Warszawa 2019-06-23 27/27
75 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-07-03 27/27
76 Piotr Michałowski Warszawa 2019-07-03 27/27
77 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-08-11 27/27
78 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-08-11 27/27
79 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-16 27/27
80 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-16 27/27
81 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-16 27/27
82 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-10-13 25/27
83 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-10-13 25/27
84 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-10-13 25/27
85 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2020-07-13 25/27
86 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2020-07-13 25/27
87 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2020-07-13 25/27
88 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2020-07-13 25/27
89 Anna Kultys TKPZ w Brzeźnicy 2020-07-13 25/27
90 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-08-29 26/27
91 Zofia Pietrzak Warszawa 2021-04-05 27/27
92 Roman Pietrzak Warszawa 2021-04-05 27/27
93 Agnieszka Pietrzak Piastów 2021-04-05 27/27
94 Mariusz Pietrzak Piastów 2021-04-05 27/27
95 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-04-10 27/27
96 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-04-10 27/27
97 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-06-12 27/27
98 Adriana Sobczak-Frynas Lublin 2021-07-02 27/27
99 Agnieszka Szymczak Świdnik 2021-07-02 27/27
100 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-07-02 27/27
101 Jacek Szymczak Świdnik 2021-07-02 27/27
102 Sławomir Frynas Lublin 2021-07-02 27/27
103 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-09-12 27/27
104 Joanna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-17 27/27
105 Justyna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-17 27/27
106 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-11-11 21/27
107 Kacper Doliński KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-11-11 21/27
108 Karolina Jackowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-11-11 21/27
109 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-11-11 21/27
110 Marek Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-11-11 21/27
111 Małgorzata Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-11-11 21/27
112 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-11-11 21/27
113 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-11-11 21/27
114 Teresa Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-11-11 21/27
115 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-04-11 27/27
116 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-04-11 27/27
117 Ilona Spiewak Warszawa 2022-06-04 27/27
118 Mateusz Komorowski Warszawa 2022-06-04 27/27
119 Emilia Lipska TKPZ w Brzeźnicy 2023-01-28 27/27
120 Krystian Wolski TKPZ w Brzeźnicy 2023-01-28 27/27
121 Lena Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2023-01-28 27/27
122 Maja Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2023-01-28 27/27
123 Oliwia Banasik TKPZ w Brzeźnicy 2023-01-28 27/27
124 Szymon Krawczyk TKPZ w Brzeźnicy 2023-01-28 27/27
125 Mirosław Dylewski Turystyczna Rodzinka Dylewskich - Małkinia Górna 2023-05-01 27/27
126 Marek Koba Jaworzno 2023-05-06 14/14
127 Piotr Celiński PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2023-11-11 26/27
128 Alicja Kilanowska PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2023-11-11 26/27
129 Oskar Bańkowski PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2023-11-11 26/27
130 Amelia Żogalska PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2023-11-11 26/27
131 Zuzanna Bieniewska PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2023-11-11 26/27
132 Zofia Górecka PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2023-11-11 26/27
133 Mateusz Pazio PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2023-11-11 26/27
134 Amelia Szcześniak PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2023-11-11 26/27
135 Zuzanna Napiórkowska PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2023-11-11 26/27
136 Mateusz Lipka PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2023-11-11 26/27
137 Oliwia Szewczyk PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2023-11-11 26/27
138 Klaudia Pindor PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2023-11-11 26/27
139 Nikola Rogozińska PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2023-11-11 26/27
140 Jędrzej Bożyk PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2023-11-11 26/27
141 Szymon Tur Lody Gofry Zapiekanki 2023-11-15 27/27

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies