partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-05-10 18/18
II Wojciech Drozda Warszawa 2019-05-10 18/18
III Sławomir Otap Warszawa 2019-05-10 18/18
1 Jarosław Chromański Mixer 2019 2019-05-11 18/18
2 Zofia Chromańska Mixer 2019 2019-05-11 18/18
3 Zofia Grohman Mixer 2019  2019-05-11 18/18
4 Norbert Sobczak Mixer 2019  2019-05-11 18/18
5 Anna Pisankowska Mixer 2019  2019-05-11 18/18
6 Maja Kiekiewicz Mixer 2019  2019-05-11 18/18
7 Julia Kaling Mixer 2019  2019-05-11 18/18
8 Kamila Fortuniak Mixer 2019  2019-05-11 18/18
9 Gabrysia Fortuniak Mixer 2019  2019-05-11 18/18
10 Antoni Matuszkiewicz Mixer 2019  2019-05-11 18/18
11 Antoni Duczyński Mixer 2019  2019-05-11 18/18
12 Miłosz Szostak Mixer 2019  2019-05-11 18/18
13 Maks Hinc Mixer 2019  2019-05-11 18/18
14 Aleksander Ziemiecki Mixer 2019  2019-05-11 18/18
15 Emila Barszczewska Mixer 2019  2019-05-11 18/18
16 Wiktoria Welo Mixer 2019  2019-05-11 13/18
17 Antoni Siedlecki Mixer 2019  2019-05-11 13/18
18 Bartłomiej Siedlecki Mixer 2019  2019-05-11 13/18
19 Antoni Idziak Mixer 2019  2019-05-11 13/18
20 Patrycja Szczepanik Mixer 2019  2019-05-11 13/18
21 Alicja Zabłocka Mixer 2019  2019-05-11 13/18
22 Natalia Gajewska Mixer 2019  2019-05-11 13/18
23 Liliana Szpak Mixer 2019  2019-05-11 13/18
24 Alesander Maliszewski Mixer 2019  2019-05-11 13/18
25 Bartosz Rybiński Szczep 120 2019-05-11 11/18
26 Piotr Grabowski Szczep 120  2019-05-11 11/18
27 Natalia Matejek Szczep 120  2019-05-11 11/18
28 Hubert Jakuliak Szczep 120  2019-05-11 11/18
29 Hubert Matuszewski Szczep 120  2019-05-11 11/18
30 Jakub Brumczewski Szczep 120  2019-05-11 11/18
31 Kacper Deja Szczep 120  2019-05-11 11/18
32 Anna Romanowska Szczep 120  2019-05-11 11/18
33 Barbara Semeniuk-Czepczyńska 31 DH Harmider/Pomiechówek 2019-05-11 14/18
34 Grzegorz Semeniuk-Czepczyński 31 DH Harmider/Pomiechówek  2019-05-11 14/18
35 Kinga Krasinkiewicz 31 DH Harmider/Pomiechówek  2019-05-11 14/18
36 Michalina Drozdowska 31 DH Harmider/Pomiechówek  2019-05-11 14/18
37 Angelika Wójcik 31 DH Harmider/Pomiechówek 2019-05-11 14/18
38 Kacper Hełstowksi 31 DH Harmider/Pomiechówek 2019-05-11 14/18
39 Martyna Bąkiewicz 31 DH Harmider/Pomiechówek  2019-05-11 14/18
40 Monika Składanek 31 DH Harmider/Pomiechówek  2019-05-11 14/18
41 Daniel Nowak Kadra Hufiec NDM/Nasielsk 2019-05-11 13/18
42 Tomasz Socha Kadra Hufiec NDM/Nasielsk  2019-05-11 13/18
43 Justyna Socha Kadra Hufiec NDM/Nasielsk 2019-05-11 13/18
44 Leonard Socha Kadra Hufiec NDM/Nasielsk  2019-05-11 13/18
45 Agnieszka Zagórsk Kadra Hufiec NDM/Nasielsk 2019-05-11 13/18
46 Zuzanna Zagórska Kadra Hufiec NDM/Nasielsk  2019-05-11 13/18
47 Mikołaj Szlubowski Kadra Hufiec NDM/Nasielsk  2019-05-11 13/18
48 Mateusz Babiński Kadra Hufiec NDM/Nasielsk  2019-05-11 13/18
49 Alicja Babińska Kadra Hufiec NDM/Nasielsk  2019-05-11 13/18
50 Aleksander Bobiński Kadra Hufiec NDM/Nasielsk  2019-05-11 13/18
51 Maksymilian Bobiński Kadra Hufiec NDM/Nasielsk  2019-05-11 13/18
52 Emilia Haftarczyk Warszawa 2019-05-11 4/18
53 Lena Haftarczyk Warszawa 2019-05-11 4/18
54 Dominika Dąbrowska SKKT PTTK 101/Warszawa 2019-05-11 16/18
55 Błażej Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa  2019-05-11 16/18
56 Jakub Wudarczyk SKKT PTTK 101/Warszawa  2019-05-11 16/18
57 Aleksander Zwoliński SKKT PTTK 101/Warszawa  2019-05-11 16/18
58 Bartek Witkowski Piękni i Młodzi 2019-05-11 16/18
59 Alicja Witkowska Piękni i Młodzi  2019-05-11 16/18
60 Teresa Witkowska Piękni i Młodzi  2019-05-11 16/18
61 Piotr Gac Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-05-11 7/18
62 Anna Kałucka Chotomów 2019-05-11 7/18
63 Tomasz Borejko TiPi/Warszawa 2019-05-11 7/18
64 Małgorzata Borejko TiPi/Warszawa  2019-05-11 7/18
65 Paulina Borejko TiPi/Warszawa  2019-05-11 7/18
66 Karolina Borejko TiPi/Warszawa  2019-05-11 7/18
67 Przemysław Opiela Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-05-11 14/18
68 Agnieszka Opiela Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej  2019-05-11 14/18
69 Kamil Opiela Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej  2019-05-11 14/18
70 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-05-11 18/18
71 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2019-05-11 18/18
72 Przemysław Witczak Dreamtime Trails/Warszawa 2019-05-11 18/18
73 Krochmal Piotr Warszawa 2019-05-11 6/18
74 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-05-30 18/18
75 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2019-06-23 18/18
76 Aleksandra Ekiel Warszawa 2019-06-23 18/18
77 Piotr Miszczak Warszawa 2019-06-23 18/18
78 Piotr Michałowski Warszawa 2019-07-03 18/18
79 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-07-03 18/18
80 Mariusz Pietrzak Piastów 2019-07-21 18/18
81 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-08-04 18/18
82 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-08-04 18/18
83 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-15 18/18
84 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-15 18/18
85 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-15 18/18
86 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-08-16 18/18
87 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2019-08-16 18/18
88 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-05-16 18/18
89 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-05-16 18/18
90 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2020-07-13 15/18
91 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2020-07-13 15/18
92 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2020-07-13 15/18
93 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2020-07-13 15/18
94 Anna Kultys TKPZ w Brzeźnicy 2020-07-13 15/18
95 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2020-11-11 18/18
96 Katarzyna Koszyk Warszawa 2020-12-13 17/18
97 Adam Ratyński Warszawa 2020-12-13 17/18
98 Joanna Włoch Warszawa 2020-12-13 17/18
99 Marek Klonowski Brodnica 2020-12-15 17/18
100 Hubert Klonowski Brodnica 2020-12-15 17/18
101 Justyna Filipska Brodnica 2020-12-15 17/18
102 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-04-10 18/18
103 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-04-10 18/18
104 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-06-12 18/18
105 Adriana Sobczak-Frynas Lublin 2021-07-02 18/18
106 Agnieszka Szymczak Świdnik 2021-07-02 18/18
107 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-07-02 18/18
108 Jacek Szymczak Świdnik 2021-07-02 18/18
109 Sławomir Frynas Lublin 2021-07-02 18/18
110 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-09-12 18/18
111 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2021-09-25 18/18
112 Joanna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-17 18/18
113 Justyna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-17 18/18
114 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-11-11 18/18
115 Beata Domin Bydgoszcz 2021-11-11 18/18
116 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-11-11 15/18
117 Kacper Doliński KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-11-11 15/18
118 Karolina Jackowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-11-11 15/18
119 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-11-11 15/18
120 Marek Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-11-11 15/18
121 Małgorzata Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-11-11 15/18
122 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-11-11 15/18
123 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-11-11 15/18
124 Teresa Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-11-11 15/18
125 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-04-11 18/18
126 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-04-11 18/18
127 Emilia Lipska TKPZ w Brzeźnicy 2023-01-28 18/18
128 Krystian Wolski TKPZ w Brzeźnicy 2023-01-28 18/18
129 Lena Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2023-01-28 18/18
130 Maja Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2023-01-28 18/18
131 Oliwia Banasik TKPZ w Brzeźnicy 2023-01-28 18/18
132 Szymon Krawczyk TKPZ w Brzeźnicy 2023-01-28 18/18
133 Szymon Górka Warszawa 2023-04-22 18/18
134 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-05-01 18/18
135 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-05-01 18/18
136 Marek Koba Jaworzno 2023-05-06 18/18
137 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2023-09-02 15/15
138 Roman Wiśniewski Beneq Team / Srebrna 2023-11-09 11/11

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies